11 Ağustos 2015

Ecift.com Soruşturma ve Yasal Takip!

11.04.2015 tarihinde 3 (üç) aylığına aylık fiyatı 19.90 TL olan premium üye olduğum site paket biter bitmez, 07.08.2015 saat: 05:05'de tarafımın onayı alınmadan aktif olarak kullanılan kredi kartımdan 149.7 TL'lik Elit Teknolojileri tarafından tutar çekilmiştir.


Tarafımdan çekilen tutarın Elit Teknolojileri tarafıma SMS/e-mail/telefon gibi hiçbir ulaşım yoluyla bilgilendirme de yapmamıştır. Tarafımdan haberim ve onayım olmadan çekilen 149.7 TL'lik tutarın tarafıma ivedi olarak iadesinin gerçekleştirilmesini rica ederim. Aksi takdirde banka ve savcılık ile iletişime geçilmiş olup gerekli evrakların hazırlandığını, şikayetçi olduğum firmadan gelecek cevaba göre yasal takip başlatılacaktır.

Tuna 764 Okunma

Cevaplar

 • Tuna14 Ağustos 2015

  İnternet ağlarında baktığım zaman birçok kişiden aynı tutar olan 149.7 TL'lik çekimler yapmışsınız ve herkes bundan şikayetçi gözüküyor. Tarafımca vatandaşlık hakkımı kullanıp basın yayın organlarına haber verilmiştir.

 • Tuna14 Ağustos 2015

  Elit Teknolojileri a. ş 14.08.2015 tarihi itibariyle tarafımca Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunularak soruşturma açılmıştır.

 • Tuna13 Ağustos 2015

  Merhaba, üyelik ödemesi tahsil edilmeden önce tarafıma bildirildiğini iddaa etmişsiniz. Outlook.com ile iletişime geçilerek son 1 (bir) yıllık döküman aldım ve tarafınızdan tarafıma üyelik ödemesi hakkında hiçbir bilgi/belge ulaşmadığı gözüküyor. Kullandığım cep telefonu operatörü ile iletişime geçilerek son 1 (bir) yıllık SMS dökümanı aldım ve tarafınızdan tarafıma üyelik ödemesi hakkında hiçbir sms/bilgi ulaşmadığı gözüküyor. Her ihtimale karşılık PTT kargo çağrı merkezi ile iletişime geçilerek adıma ve ikamet ettiğim adrese Elit Teknolojileri a. ş tarafından fatura/irsaliye gibi evrakların gönderildiğine dahil hiçbir bilgi/belge gözükmüyor. Mahkeme'de görüşmek üzere.

 • Ecift.com Temsilcisi13 Ağustos 2015

  Değerli Üyemiz, Hizmetimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size mail adresiniz üzerinden bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, eÇift Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön