Ecift.com Üyelik Ücreti 238 TL!

Aydın M. |

12 aylık premium üyelik 19.90 yazıyordu, sayfada bende üye oldum fakat hesabımdan 238 TL çekmişler. Biliyorum burada hatanın büyüğü bende karşımdaki insanların yanıltıcı olabileceğini düşünmediğim için sözleşmeyi okumadan onayladım.

Etiketler :

Üyelik Kayıt Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın M.
  03 Eylül
  18:17

  Böyle insanları kandırıp haksız kazanç elde eden insanlara itibar etmeyin arkadaşlar, böyle bir siteye üye olmadan önce buraya bi bakın, benim en büyük hatam üye olmadan önce bu siteye bakmamaktı, eğer firma hakkında bu kadar çok şikayet olduğunu bilseydim kesinlikle uzak dururdum bu dolandırıcılardan ama yapacak bir şey yok maalesef, siz daha dikkatli olursunuz umarım.

 • Aydın M.
  03 Eylül
  15:11

  Bana firma tarafından AB söylenen aslında 12 aylık ücretin 19.90 değil aylık ödenecek ücretin 19.90 olduğu. Tabi ilk premium üyelik sayfasında böyle bir ibare yok ama ödeme sayfasında gayet küçük harflerle aylık ücretin 19.90 olduğu yazıyor. Tabi bende bu yolla dolandırılan çoğu arkadaş gibi ilk sayfada yazan rakama aldabıp ödemeyi onayladım. burada hata kesinlikle Ecift.com da değil. Onların amacı insanları dolandırmak ve amaçları doğrultusunda haraket ediyorlar bu çok doğal. Hata bende herkesi kendim gibi sanıp gğvendiğim için oluyor bunlar. Bir de ben benden çalınan paranın derdinde değilim geri istemiyorum, istediğim bu yöntemle daha fazla insanın dolandırılmasına engel olmak.

 • 03 Eylül
  14:08

  Değerli Üyemiz,

  Hizmetimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size mail adresiniz üzerinden bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize destek@ecift.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  eÇift Müşteri Hizmetleri