03 Eylül 2015

Ecift.com Üyelik Ücreti 238 TL!

12 aylık premium üyelik 19.90 yazıyordu, sayfada bende üye oldum fakat hesabımdan 238 TL çekmişler. Biliyorum burada hatanın büyüğü bende karşımdaki insanların yanıltıcı olabileceğini düşünmediğim için sözleşmeyi okumadan onayladım.

Aydın 879 Okunma

Cevaplar

  • Aydın03 Eylül 2015

    Böyle insanları kandırıp haksız kazanç elde eden insanlara itibar etmeyin arkadaşlar, böyle bir siteye üye olmadan önce buraya bi bakın, benim en büyük hatam üye olmadan önce bu siteye bakmamaktı, eğer firma hakkında bu kadar çok şikayet olduğunu bilseydim kesinlikle uzak dururdum bu dolandırıcılardan ama yapacak bir şey yok maalesef, siz daha dikkatli olursunuz umarım.

  • Aydın03 Eylül 2015

    Bana firma tarafından AB söylenen aslında 12 aylık ücretin 19.90 değil aylık ödenecek ücretin 19.90 olduğu. Tabi ilk premium üyelik sayfasında böyle bir ibare yok ama ödeme sayfasında gayet küçük harflerle aylık ücretin 19.90 olduğu yazıyor. Tabi bende bu yolla dolandırılan çoğu arkadaş gibi ilk sayfada yazan rakama aldabıp ödemeyi onayladım. burada hata kesinlikle Ecift.com da değil. Onların amacı insanları dolandırmak ve amaçları doğrultusunda haraket ediyorlar bu çok doğal. Hata bende herkesi kendim gibi sanıp gğvendiğim için oluyor bunlar. Bir de ben benden çalınan paranın derdinde değilim geri istemiyorum, istediğim bu yöntemle daha fazla insanın dolandırılmasına engel olmak.

  • Ecift.com Temsilcisi03 Eylül 2015

    Değerli Üyemiz, Hizmetimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size mail adresiniz üzerinden bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, eÇift Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön