24 Nisan 2013 #1761914

ECA Yedek Parça Verilmedi!

Gönen model duş takımı aldım. Duş başlığını bağlantı borusuna bağlayan vidalı plastik kısım kırıldı. Kırılan kısım duş başlığı gövdesine vida ile tutturulmuş küçük bir bağlantı parçasıdır. Sivas ilindeki servisine müracaat ederek bu parçayı satın almak istedim. Bu parçanın ayrı olarak satılmadığı, komple duş başlığını almam gerektiği söyledi.


Her türlü girişimlerime rağmen bu parçayı ayrı olarak bana temin etmediler. 5-10 liralık küçük plastik parça için 300 TL değerindeki komple duş başlığını bir kenara atmış bulunmaktayım. ECA ürünlerine artık güvenim sıfırlandı. Böyle büyük ve güçlü bir firmanın bunu bunu yapmasını şiddetle kınıyorum ve tüm kamuoyunun bilgilerine arz ediyorum.

Ömer 126 Okunma

Cevaplar

  • ECA Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti kapsamında garanti dahili işlem yapılmıştır.

  • ECA Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin Gönen Duş Sistemi duş grubu kısmı kırılma nedeniyle arızalanmıştır, duş grubu duş başlığı ve boru grubu yedek parçalarından oluşmaktadır, müşterimizin duş başlığı içinde temin talebini ilettiği parça yedek parça olarak temin edilmemektedir, müşterimize yedek parça olarak duş başlığı temini önerilmiştir.

  • ECA Temsilcisi24 Nisan 2013

    Şikayetiniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlerimize iletilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön