25 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3571755

ECA Ürün Kromaj Lekesi

Yaklaşık 1 sene öncesinde aldığım banyo bataryasının üzerinde kromaj lekesini görüp çağrı merkezini aradım, servis geldi fotoğraflar çekti. Aradan 2 ay geçmesine rağmen sorunuma çözüm üretilmedi. 'Ortak bir dilleri var temizlik maddesi kullanımından oluşmuştur' diye. Çağrı merkezindeki görevli görmeden nasıl bildi temizlik maddesinden olduğunu ya da eski bir cep telefonuyla servis elemanının çektiği fotoğrafa göre merkez nasıl karar verebiliyor.


Daha önce bu siteyi okumuş olsaydım kesinlikle ECA satın almazdım ama sanırım iş işten geçti. Sinir bozucu, hem o kromaj lekesi hem de ECA'dan aldığım cevap. Önerim almayın, eğer alırsanız banyo bataryanızı pamuklara sarıp saklayın.

Yasemin Yasemin 2.069 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin'in Teşekkür Mesajı15 Eylül 2015

    ECA tarafından sorunum cozuldu ve bataryam degistirildi. Bu surecte yardımcı olan ECA İzmir Goztepe yetkili servisinden Serif beye bilgilendirici ve nazik tavri nedenyle ayrıca teşekkür ederim.

  • ECA Temsilcisi11 Eylül 2015

    Müşterimize hizmet ve bilgi verilmiştir. Takibi sağlanmaktadır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla ECA-SEREL Çağrı Merkezi , 444 0 322 www.ecaservis.com.tr

  • ECA Temsilcisi25 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. ECA-SEREL Çağrı Merkezi , 444 0 322 www.ecaservis.com.tr

Ziyaretçi Yorumları