Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

ECA Serel Termostat Arızalı

profile
01 Mayıs
1.516

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı TOKİ ® 1 etap TOKİ Bayraklı evlerinde hak sahibi olarak oturmaktayız. Kombi ısıtma petekleri üzerinde takılı olan ECA Serel marka termostatlarda arıza olduğunu belirttim. 5 yıl garanti kapsamında olan servis söz konusu hizmetinden 250 TL ücret talep etti. Aldı. Garanti kapsamında TOKİ'ye binlerce ürün takan firmanın böyle hizmetlerden ücret talep etmesi kurumsal yapısıyla bağdaşmamaktadır.Anlaşılmayan hizmet bedelinin iadesi gereği ile!

ECA Logo
01 Mayıs 23:42
ECA Logo
08 Mayıs 08:44

Müşterimize bilgi sunulmuştur. Bilginize sunarız. Saygılarımızla ECA Çağrı Merkezi 444 0 322 www.ecaservis.com.tr

Benzer Şikayetler

ECA Serel Servis Randevu Problemi

profile
24 Haziran
334

ECA serel servis, kombi kurulumu için arayıp 17:00'de geleceğini söyledi. 19.05 civarı geldiler gerçekten zaman yönetimi konusunda başarısız bir ekip! İnsanların vaktini bu şekilde almaya kimsenin hakkı olmadığını düşünüyorum! Umarım cihazla ilgili herhangi bir sorun yaşamayız.

5
Çözüldü

ECA Kronos Marka Kombi Arızası

profile
29 Ocak
1.230
"ECA yetkililerine duyarlı davranıp bir gün sonrası iletişime geçildi. Servis kazana hava basıp sorunu çözdü. Servise emeği geçen herkese çok teşekkür eder saygılarımı sunarım."
5
Çözüldü

ECA Serel Rezervuar Kontrol Paneli, Küçük Butonu Sorunlu

profile
02 Aralık 2022
1.873
"Her iki kontrol panelinin değişimiyle sonuçlanan süreçte, genel merkezin çözüm odaklı yaklaşımı, çağrı merkezinin iletişimi, yetkili servis Coşkun Beyin ilgi, alaka ve iş takibi memnuniyet vericiydi. Teşekkür ediyorum."
ECA Serel Rezervuar Kontrol Paneli, Küçük Butonu Sorunlu
ECA Serel Rezervuar Kontrol Paneli, Küçük Butonu Sorunlu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
ECA Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 29 dk 7 sn
Benzer Şikayet Yaz