07 Şubat 2014 #2282612

ECA Otomatik Hava Valfı Su Kaçağı!

Kalorifer otomatik hava Valfından kaynaklanan aşırı su kaçağından dolayı evimi su bastı ve laminattan sıva alcı duvara, boyasına kadar ve evdeki yerde bulunan eşyaların zarar görmesine sebep oldu. ECA Akçaabat servisini çağırdığımda evde bulunan 2 adet Valflardan 1 inin bozuk olduğunu tespit etti ve yenisiyle değişti evin resmini de çekip tutanak tuttu ve parçayı ECA Fabrikasına gönderdi.


Ürün servisten kapağın açık tutulduğu için su kaçağının kaynaklandığını yazarak masrafımı karşılamadı. Ancak Emar servisinin belirttiği gibi ürünün kapağı açık değildi zaten kapalıydı servis eve geldiğinde vanaları açar açmaz su zaten tazikli bir şekilde aktığını servis tespit etti. Çok mağdurum.

Önder 502 Okunma

Cevaplar

  • ECA Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz ocak ayı içinde iletmiş olduğunuz su kaçağının kapsamı, ürün üzerinde yapılan inceleme ve teknik raporu Şirket yazımız ile tarafınıza bilgi verilmiştir. Tespit ve değerlendirmelerimizin geri bildirimimizdeki şekli olduğunu bilgilerinize rica ederiz. Saygılarımızla ECA-SEREL Servis Müdürlüğü 0216 4584500

  • Önder13 Şubat 2014

    Sayın Yetkili Hala Değerlendirmede bekletiyorsunuz evimde 7000 tl masraf bulunmaktadır ben sizden en azından kabaran şişen laminantın ücretinin ödenmesini rica ediyorum Faturasını size gönderebilirim. Konu ile ilgili bana yardımcı olamayacaksanız Mahkemeye Başvurmak istiyorum. Lütfen bana geri dönüş yapın!

  • ECA Temsilcisi07 Şubat 2014

    Şikayetiniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlerimize iletilmiştir. ECA SEREL ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 322

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön