Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

ECA Mutfak Bataryasında Beklenmeyen Kalite Sorunu Ve Garanti Talebi

Mümin
08 Haziran 15:47
301
Mümin'in Teşekkür Mesajı
“ECA ekibine, mutfak bataryasında yaşadığımız problemimizi hızlıca çözdükleri için teşekkür etmek istiyorum.”

2016 yılında evlendikten hemen sonra evimizde tadilat yapmaya başladık. Bu süreçte uzun ömürlü ve güvenilir markaları tercih etmeye özen gösterdik. Özellikle garanti süresi uzun ve ürünlerinin arkasında duran markaları seçmek bizim için önemliydi. Bu nedenle mutfak bataryası olarak ECA marka bir batarya aldık.

Başlangıçta her şey yolunda görünüyordu. Ancak zamanla, bataryanın üst kısmında küçük bir delik fark ettik. Başta bu küçük sorun göz ardı edilebilirdi. Ne yazık ki, ardından bataryanın alt kısmında çeşitli noktalardan su sızmaya başladı. Bu durum bizi oldukça zor bir durumda bıraktı. Kalitesini kanıtlamış bir markanın bu kadar kısa sürede böyle bir arıza göstereceğini hiç düşünmemiştik.

Garanti belgemizi kaybetmiş olduğumuz için, bu konuda ne yapabileceğimizi bilemedik. ECA’nın ürünlerinin garanti süresinin çok uzun olduğuna dair sürekli sözlü bilgi almıştık, bu da markaya olan güvenimizi pekiştirmişti. Ancak şu anda yaşadığımız sorunlar, bu güvenimizi sarsmış durumda. Bu nedenle, garanti süresi uzun olduğu için belgeyi saklama gereği duymadık.

Bu süreçte ECA’dan beklentimiz, markanıza yakışır bir şekilde bu sorunun arkasında durarak mağduriyetimizi gidermeniz ve ürünün değişimini sağlamanızdır. Garanti belgemizin olmaması, markanıza olan güvenimizi ve ürüne dair yaşadığımız problemin aciliyetini değiştirmez.

Yardım ve desteğinizi bekliyoruz.

ECA Mutfak Bataryasında Beklenmeyen Kalite Sorunu Ve Garanti Talebi
ECA Mutfak Bataryasında Beklenmeyen Kalite Sorunu Ve Garanti Talebi
08 Haziran 15:48 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Sayın Mümin B. Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. ECA-SEREL Çağrı Merkezi

Mümin
11 Haziran 11:58

ECA ekibine, mutfak bataryasında yaşadığımız problemimizi hızlıca çözdükleri için teşekkür etmek istiyorum. Garanti belgemizi kaybetmiş olmamıza rağmen, hasarlı parçayı değiştirerek sorunu giderdiniz. Bu süreçte gösterdiğiniz müşteri odaklı hizmet ve çözüm odaklı yaklaşımınız için teşekkürler.

Mümin
11 Haziran 12:01

ECA ekibine, mutfak bataryasında yaşadığımız problemimizi hızlıca çözdükleri için teşekkür etmek istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

ECA Delta Mutfak Bataryası Su Akıtıyor.

Dilek
23 Haziran 13:04
238
ECA Delta Mutfak Bataryası Su Akıtıyor.
ECA Delta Mutfak Bataryası Su Akıtıyor.
5
Çözüldü

ECA Mutfak Bataryası Arızası

Ayhan
01 Mayıs 16:09
926
"Teşekkür ederim arıza giderildi. ECA çalışanları çok ilgili hepsine ayrı teşekkür ederim."
ECA Mutfak Bataryası Arızası
Benzer Şikayet Yaz