24 Ocak 2014 #2255060

ECA Kombinin Sistemi Yüzünden Isınamıyorum

3 aylık Eca Comfeo Plus 24 kw'lik. Sıcaklık ayarını 40 dereceye ayarlıyorum, kombi sıcaklığı 48 dereceye getiriyor, devreden çıkıyor. 31 dereceye düşünce tekrar devreye giriyor. Tabi bu arada kombi 31 derecede devreye girene kadar petekler buz gibi oluyor. Sanki pompa hiç çalışmıyor, devirdaim yapmıyormuş gibi petekler soğuk oluyor. Bu sistemde evin yeterli ısınması olmuyor. Servise başvuru yaptım tesisatinizi yenileyin dedi yeniledim değişen hiçbir değişiklik yok. Yine çağırdım yalıtım yaptırın dediler. Bilinçsiz servis personeli var. Tavsiye üzerine aldığım bir kombiydi ama kesinlikle kimseye önermeyeceğim ve bu konuyu da her yerde dile getiriyorum.

Görkem 1.059 Okunma

Cevaplar

  • Görkem09 Şubat 2014

    Gelen personelden memnundum ancak probelem konusunda sunduğu çözüm beni tatmin etmedi ve ürünümün geri iadesini taleb ediyorum. 10 Gün içeresinde geri dönüş sağlanmadığı taktirde tüketici heyetine başvuru yapacağım. NOT: Sağlam ve düzgün çalışan tesisatımı bilinçsizçe bana yeniden ek masraf yaptırarak yenilettiğiniz için gerekli işlemleri yapacağımı bilmenizi isterim.

  • ECA Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz İstanbul Bölge Servis Yöneticiliğimiz tarafından ziyaret edilerek kombi fonksiyonları ve çalışma değerleri kontrol edilmiştir. Kombi devreye girme ve çıkış (histerisis) değeri termostat ayar değeri +/- 8C'dir. Bu uygulama tüm kombilerde benzer değerler ile yapılmaktadır. Müşterimize ısı kayıpları vb hususlar kontrol edilerek bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla ECA SEREL ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 322

  • ECA Temsilcisi24 Ocak 2014

    Şikayetiniz değerlendirilmek üzere yetkili birime iletilmiştir. ECA SEREL ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 322

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön