31 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10731477

ECA Kombi Servisi Sorunu Çözemedi!

Uzun zamandır kullandığım ECA kombi sürekli arızalanıyor. Daha önce aynı problemden dolayı 2 kez servis çağırdım. Birinde parça değiştirdiler, diğerinde havasını aldılar. Sorun çözülmedi. Dün yine aynı sorun patlak verdi. Evde benden başka kimse yok ve iş yerimle evim arasında ciddi mesafe var. İzin almam da kolay değil, yoğun çalışıyorum.


ECA Küçükçekmece servisini aradım, sabah erken veya akşam geç gelebilmelerinin mümkün olup olmadığını sordum. Sizin bölgeye 11-13 saatleri dışında gelmiyoruz dediler. Telefondaki kişiye durumumu uzun uzun anlattım. Ama başka yakındaki müşterileri daha önemli olduğu için gelemeyiz dedi. Bu arada evimle servis arası 15 dakika. Ki daha önceki servisler 18-19 gibi yaptırmıştım. Beyefendi asla geri adım atmadı ve müşteri hizmetlerine şikayet edin dedi.


Ben de ECA müşteri hizmetlerini aradım. Bugün içinde çözüme ihtiyacım olduğunu belirttim. Ama oradan da dönüş olmadı. Şu anda kombim bozuk ve sıcak suyum yok. Nasıl duş alacağımı bilemiyorum. Kimse yardımcı olmuyor firmada.

Halil Halil 2.575 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • ECA Temsilcisi10 Ağustos 2018

    Müşterimize hizmet ve bilgi sunulmuştur. Bilginize sunarız. Saygılarımızla ECA Çağrı Merkezi 444 0 322 www.ecaservis.com.tr

  • ECA Temsilcisi31 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. ECA-SEREL Çağrı Merkezi , 444 0 322 www.ecaservis.com.tr

Ziyaretçi Yorumları