15 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3245290

ECA Defolu Ürün!

ECA'dan almış olduğum lavabo bataryasının üzerinde kromaj lekeleri olduğunu yetkili servis montaj yaparken fark edip bana gösterdiler. Daha sonra ECA servisini aradım ve yetkililer gelip musluğa baktılar. Fotoğraflarını çekip 2 gün içerisinde haber vereceklerini söylediler.


Aradan 3 gün geçmesine rağmen hala hiçbir bilgilendirme verilmedi. Ürün sıfır ürün olup paketinden çıkarılıp yerine monte edilmiştir. Hiç kullanılmamıştır, kullanılmayan üründe kromaj lekeleri vardır, yani ürün defoludur. Ürünün değişimini talep etmekteyim. Ama bu kadar vurdum duymaz bir servis anlayışı olamaz. Garantili ürün diye ECA'dan alışveriş yapıyorum ama karşılaştığım muamele bu olmamalı.

Ümit Ümit 1.340 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • ECA Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. ECA-SEREL Çağrı Merkezi , 444 0 322 www.ecaservis.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler