Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

ECA Bataryaya Yedek Parça Temin Edilmemesi

Erol
07 Nisan 04:03
371
Erol'un Teşekkür Mesajı
“ECA müşteri hizmetleri, Ankara bölge müdürlüğü ve Gaziantep yetkili servis çok ilgilendi ve problem çözüldü. Teşekkürler.”

ECA markasına güvenerek evime Premix serisi evye bataryası satın aldım. Yaklaşık 7-8 yıl kullandıktan sonra batarya bozuldu. Yüksek kalitede bir ürünü çöpe atamam ve bu nedenle ECA'nın yetkili servisine başvurdum. Ancak üretimin üzerinden 10 yıl geçtiği için yedek parça bulunmuyormuş. Ben, yedek parça bulunabilirliği ve garanti süresi için bilinçli olarak markalı bir ürün tercih etmiştim. Fakat ne yazık ki ECA'dan beklediğim desteği alamadım. Müşteri hizmetlerine iki kez kayıt açmama rağmen tarafıma geri dönüş yapılmadı.

07 Nisan 04:03 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Sayın Erol T. Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. ECA-SEREL Çağrı Merkezi

08 Nisan 11:15

Müşterimize bilgi sunulmuştur. İşlemleri takip edilmektedir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla ECA Çağrı Merkezi

Erol
15 Nisan 10:46

ECA müşteri hizmetleri, Ankara bölge müdürlüğü ve Gaziantep yetkili servis çok ilgilendi ve problem çözüldü. Teşekkürler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

ECA Markasının Ürününe Değer Vermemesi

Neşe
13 Haziran 09:37
195

ECA. Klima Montaj Ve Kurulum 1 Ay Sonrasına Gün Veriyor.

Halil
12 Haziran 17:49
918

ECA Kombi Bitmeyen Arızaların Çözümünü Bekliyoruz

Emir
08 Haziran 22:25
291
Benzer Şikayet Yaz