26 Eylül 2014
Yorum Yap
#2713673

ECA Banyo Bataryası Lekeleniyor

7.ayda İçerenköy Bauhaus Mağazasından banyo bataryası aldım.Ev tadilatı sonrası 8.ayda batarya lavaboya monte edildi.İlerleyen günlerde bataryanın su akan kısmının üst tarafında lekeler oluştu.Servis geldi ve ilk görüşte bataryanın darbe aldığını üstünde bizim göremediğimiz biz körüz, yarık olduğunu ve tırnağının içine girdiğini söyledi.


Aynı gün tekrar ECA müşteri hizmetleri tarafından bizim isteğimiz doğrultusunda bataryanın resmi çekilip gerekli mercilere gönderildi.Ve alınan cevap bizim hatamız olduğu zira çeşitli kimyevi maddeler kullanıldığı söylendi.Bu güne kadar evimizin hiç bir bataryasında kimyevi madde kullanılmamıştır.


Bu markayı senelerce sattığım ve kullandığım için çok pişmanım.

Nihat Nihat 4.084 Okunma

Cevaplar

  • ECA Temsilcisi02 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz armatür yüzey bozulması şikayetiniz kapsamında yapılan kontrolde temizlik malzemesi etkisi ile kromaj kararması oluştuğu tespit edilmiştir. Armatür vb krome kaplı ürün gruplarında temizlikte deterjan vb kullanılması durumunda bol su ile durulanması gerekmektedir. Bu husu ürün garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve ürünle birlikte verilen uyarı etiketlerinde belirtilmektedir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla ECA SEREL ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 322

  • ECA Temsilcisi02 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz armatür yüzey bozluı

  • ECA Temsilcisi27 Eylül 2014

    Şikayetiniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlerimize iletilmiştir. ECA SEREL ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 322

Ziyaretçi Yorumları