03 Ekim 2013

ECA Yüzünden 2 Kat Fazla Fatura Ödüyorum!

Ben 2 yıl önce ECA Proteus marka kombi aldım. Kombiyi ilk yıl kullandığımızda herhangi bir problem çıkmadı. Ancak ikinci yıl kullandığımızda fatura 2 katına çıktı. Bu problem sebebi ile servisi çağırdık; ancak servis bu problemin kombiden kaynaklandığını bu modellerinde bu şekilde faturaların yüksek geldiğini söyledi. Bu nedenle çok mağdur oldum.

ECA kalitesine güvendiğimizden dolayı kombiyi aldık ancak hiç memnun değilim. Bu konudaki mağduriyetimin giderilmesini istiyorum . Kombinin değiştirilmesini talep ediyorum.

Mustafa 992 Okunma

Cevaplar

 • ECA Temsilcisi22 Kasım 2013

  Müşterimiz Bölge Servis Yöneticiliğimiz tarafından 08.11.13 tarihinde ziyaret edilerek bilgilendirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla ECA-SEREL Çağrı Merkezi 444 0 322

 • ECA Temsilcisi26 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz, Kombinizin teknik kontrolleri servisimiz tarafından yapılmıştır, kombi fonsiyonlarında olumsuzluk tespit edilmemiştir. DG tüketiminde kombi kalitesi ile birlikte en önemli faktör kullanım yerlerinin ısı kaybıdır. DG tüketim miktarınızın bu kapsamda değerlendirilmesi gerekmektedir. 5 katlı binada en üst kat kullanımı olan dairenizde 7,8 m tül panel radyatör uygulaması ile pvc dış cephe kaplamasının olduğu bilgisi alınmıştır. Konu ile ilgili müşteri memnuniyeti ve bilgilendirme, ölçüm hizmeti kapsamında İstanbul bölge Yöneticiliğimiz den Servis Mühendisi ziyareti planlanmaktadır. Bu konuda size geri bildirim sağlanacaktır. ECA-SEREL Çağrı Merkezi 444 0 322

 • Mustafa 09 Ekim 2013

  degerli eca yetkilsi ben bana vermiş oldugunuz kombiden 2 yıldır kullandıgım halde hiç memmun kalmadım. degiştirilmesini istiyorum. eca gibi büyük bir markanın beni bu şekilde magdur etmesinden çok üzgünüm. magduriyetimin giderilmesini istiyorum..

 • ECA Temsilcisi03 Ekim 2013

  Şikayetiniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlerimize iletilmiştir. ECA-SEREL Çağrı Merkezi 444 0 322

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön