ECA Yüzünden 2 Kat Fazla Fatura Ödüyorum!

Mustafa K. |

Ben 2 yıl önce ECA Proteus marka kombi aldım. Kombiyi ilk yıl kullandığımızda herhangi bir problem çıkmadı. Ancak ikinci yıl kullandığımızda fatura 2 katına çıktı. Bu problem sebebi ile servisi çağırdık; ancak servis bu problemin kombiden kaynaklandığını bu modellerinde bu şekilde faturaların yüksek geldiğini söyledi. Bu nedenle çok mağdur oldum.

ECA kalitesine güvendiğimizden dolayı kombiyi aldık ancak hiç memnun değilim. Bu konudaki mağduriyetimin giderilmesini istiyorum . Kombinin değiştirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Yakıt Tüketimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Kasım
  09:02

  Müşterimiz Bölge Servis Yöneticiliğimiz tarafından 08.11.13 tarihinde ziyaret edilerek bilgilendirilmiştir.
  Bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla

  ECA-SEREL Çağrı Merkezi
  444 0 322

 • 26 Ekim
  15:27

  Değerli Müşterimiz,
  Kombinizin teknik kontrolleri servisimiz tarafından yapılmıştır, kombi fonsiyonlarında olumsuzluk tespit edilmemiştir. DG tüketiminde kombi kalitesi ile birlikte en önemli faktör kullanım yerlerinin ısı kaybıdır. DG tüketim miktarınızın bu kapsamda değerlendirilmesi gerekmektedir. 5 katlı binada en üst kat kullanımı olan dairenizde 7,8 m tül panel radyatör uygulaması ile pvc dış cephe kaplamasının olduğu bilgisi alınmıştır. Konu ile ilgili müşteri memnuniyeti ve bilgilendirme, ölçüm hizmeti kapsamında İstanbul bölge Yöneticiliğimiz den Servis Mühendisi ziyareti planlanmaktadır. Bu konuda size geri bildirim sağlanacaktır.

  ECA-SEREL Çağrı Merkezi
  444 0 322

 • Mustafa K.
  09 Ekim
  15:34

  degerli eca yetkilsi ben bana vermiş oldugunuz kombiden 2 yıldır kullandıgım halde hiç memmun kalmadım. degiştirilmesini istiyorum. eca gibi büyük bir markanın beni bu şekilde magdur etmesinden çok üzgünüm. magduriyetimin giderilmesini istiyorum..

 • 03 Ekim
  17:27

  Şikayetiniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  ECA-SEREL Çağrı Merkezi
  444 0 322