ECA Sıcak Su Sorunu!

Süheyla D. |

ECA confeo plus kombi sıcak su konusunda ilk sorun çıkardığında baya pahalı bir parçası değişti. ilk günlerde sorun yok gibiydi ama sonra tekrar sıkıntı olunca servisi aradım. geldiler ve bana sıcak suyu yanlış kullandığımı söylediler. nasıl yani? 4 yıldır sıcak suyu doğru kullanıyordum da şimdi mi yanlış kullanıyorum?

Sıcak suyu çok açmalıymışım soğuk suyu az açmalıymışım ki verimli bir şekilde çalışmalıymış kombi. ben de sıcaklığı 35 dereceye alıp kullanmayı denedim ama istediğim sıcaklığı elde edemiyorum, çok sıcak oluyor. tekrar aradım servisi gelip su derecesini ayarlayan parçayı değiştirdi ama sorunum hala devam ediyor. artık servis parası ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Sıcak Su Problemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  08:50

  Müşterimizin şikayetine yönelik Servis Mühendisi kontrolü sağlanabilmesi için müşterimizin randevu geri bildirimi beklenmektedir.
  Saygılarımızla

  ECA Çağrı Merkezi
  444 0 322
  Servis Müdürlüğü-İstanbul Bölge Şefliği
  0216 458 45 00 Dahili: 560

 • 27 Ağustos
  08:23

  Müşterimizin şikayetine yönelik Servis Mühendisi kontrolü sağlanabilmesi için müşterimizin randevu geri bildirimi beklenmektedir.
  Saygılarımızla

  ECA Çağrı Merkezi
  444 0 322
  Servis Müdürlüğü-İstanbul Bölge Şefliği
  0216 458 45 00 Dahili: 560

 • Süheyla D.
  25 Temmuz
  15:55

  Aynı sıkıntıyı yaşayanları bilgilendirmek amacıyla birkaç şey söylemek istiyorum. şikayetimin üzerine hemen farklı bir bölgeden servis gönderdiler. gelen servis elemanları kontrolleri yaptı ve suyun sıcaklığıyla ilgili testleri beraber değerlendirdik. sıcak su, musluğunuzdan rahatça, bol bol aktığı müddetçe sorun yok gerçekten. fakat duş başlığına giden su miktarı azalınca sıcak su da sıkışıp yoğun akamadığı için sorun oluyor. ( ayrıca belirteyim 4 yıl boyunca böyle bir sorun yaşamadım, neden şimdi yaşıyorum sorusuna cevap alamıyorum malesef) bana geniş delikli duş başlığı almamı söylediler. ben de sorunumun çözüldüğüne sevinerek yeni bir duş başlığı almaya kalkıştım ama gördüm ki bütün duş başlıklarının delikleri aynı büyüklükte. yani kullandığımdan farklı değiller. duş başlığının genişliği büyük olsa bile farklı akış biçimlerine sahip oldukları için büyük, size daha yoğun bir akış sağladıkları için değil. duş başlıkları konusunda yeterli bilgiye sahip olmayabilirim, bu konuda bilgisi olanlar bana yardımcı olursa sevinirim

 • 19 Haziran
  09:56

  Yetkili servisimizin gerçekleştirdiği kontrollerde ürün kaynaklı arıza bulunmadığı tespit edilmiştir. Müşterimizin banyo bataryası ile birlikte kullandığı el duşunun debisinin düşük olması sebebiyle Kombi haşlanma emniyeti devreye girerek kullanıcı konforunu olumsuz etkilemektedir. Müşterimiz el duşunu, uygun debili bir el duşu ile değişimi sonrasında ürününü konforlu kullanabilecektir.

 • 13 Haziran
  13:03

  Şikayetiniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlere iletilmiştir