10 Nisan 2013

ECA Sıcak Su Problemi!

Çok güvenerek taktığımız ECA kombimiz bizi hakikaten bezdirdi kalorifer konumunda problemimiz yok ama kullanma suyu kesinlikle problem,bir kere ailece duşla yıkanmayı unuttuk , kovayla yıkanıyoruz. Kullanırken ya suyu iyice kaynatır,ılıştırmak istersen de söner dondurur.

Sonra kısık suda kesinlikle çalışmaz musluğu şaldır şaldır açmak gerekir ki,kombi algılayıp devreye girsin,yani problem problem ilk günden beri ..neyse servis çağırdık sıfır cihaz ama arıza varmıdır düşüncesiyle ,servis arıza olmadığını cihazın tasarımının böyle olduğunu çalışma sistemi bu şekilde dediler.Ne yaparız bilmiyorum böyle olacağını bilseydim kesinlikle ECA almazdım. Mağduriyetimin bir şekilde giderilmesini istiyorum.

Sedat 379 Okunma

Cevaplar

  • ECA Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimize hizmet verilerek kombi fonksiyonları hakkında bilgi verilmiş, şikayeti giderilmiştir.

  • Sedat 11 Nisan 2013

    Başta cevdet bey ve servisteki arkadaşlara teşekkür ederim çok ilgilendiler.Cihaz sağlam ve teknik sistematiğine göre çalıştığını test ettiler.Anlaşılan şu ki biz tasarruflu kısık ayarda kullanmaya çalıştığımızdan dolayı problem yaşıyormuşuz .Cihaz suyu tasarruflu kullanmak isteyen ailelere kesinlikle uygun değil.

  • ECA Temsilcisi10 Nisan 2013

    Şikayetiniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlerimize iletilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön