Akpınar E. Teşekkür Mesajı

Ege bölge müdürlüğünden nadir bey Teşekkür .

ECA Servis Yanıltamaca Hakkında!

Akpınar E. |

06.02.2015 tarihinden bugüne kadar ECA marka kombi arızalandı. Basınç düşmesinden Kombi su almıyordu bu sebeple basınç 0.4'den yukarı çıkmıyor. Servisi aradık gelmeye çalışacağız dediler. Sonra müşteri hizmetleri ile görüştük servis göndereceklerini söylediler. 14:00 civarı servis geldi (Kor Isı) inceledi bize söylenen kart arızalı kazan arızalı toplam 700 TL masraf var. Bence yeni kombi alın dediler. 50 TL servis parası verdik. Düşünelim dedik gittiler. Akşam üzeride başka servis geldi (Can Şey Teknik) bunlarda arıza olmadığını ama diğer servis tarafından basınç malzemesinin kırıldığını onun yenisini akacaklarını söylediler. Bir de kırık malzemeyi yere atmışlar. Bu servis malzeme parası 160 TL Verdik. Arkasında vakıf olan bir firmaya yakışmayan servis. Ben 210 TL zararım var kendi hatam olsa gam yemem. Ben haksız kazanılan paramı istiyorum. 160 TL.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Şubat
  21:37

  Müşterimize hizmet ve bilgi sunulmuştur.
  Bilginize sunarız.
  Saygılarımızla

  ECA Çağrı Merkezi
  444 0 322
  www.ecaservis.com.tr

 • Akpınar E.
  10 Şubat
  16:36

  Ege bölge müdürlüğünden nadir bey Teşekkür .

 • Akpınar E.
  10 Şubat
  16:35

  ECA ege bölge müdürlüğünde isminin nadir bey olduğunu öğrendiğim kişiye göstermiş olduğu ilgi alaka dan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Böyle büyük firmalarda sorumluluk sahibi müşteriye yardımcı olan kişilerin bulunması yakışırdı. Teşekkürler nadir bey.

 • Akpınar E.
  10 Şubat
  15:16

  merhaba kolay gelsin. Ege bölge müdürlüğünden sabah aradılar. İlgi ve alaka karı için Teşekkür . yalnız 50 liranız geri verilecek denildi. Ben ilk servisi 50 ikinci servise 160 lira toplam 210 verdim ilk servisin kırdığı siviç parasını ve servis parasını yani 150 lirayı ne zaman vereceksiniz. Benim kırmadığım malzemeyi neden parasını ödüyorum lütfen mantıklı düşünelim

 • 10 Şubat
  09:28

  Değerli Müşterimiz,

  Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle emar@emarservis.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  ECA-SEREL Çağrı Merkezi ,
  444 0 322
  www.ecaservis.com.tr