26 Ocak 2015

ECA Kombi Sürekli Arızalanıyor!

Yaklaşık senedir ECA kombi kullanıyorum ama sürekli arızalanıyor, garanti kapsamında şu anda kombim 15 günde bir arıza veriyor. Arıyorum bana yetkili servis yönlendiriyorlar fakat çok geçmeden başka bir arıza çıkarıyor. Bir ay içerisinde-4 defa geldiler ama arızayı gideremiyorlar.

En son geldiklerinde kombinin değişmesini istedim ama bunun mümkün olmadığını tekrar arızalanırsa gene bizi arayın dediler. Kombideki arıza ya ısıtmıyor petekleri ya da kendi kendine açılması vs. Gibi sürekli arızalanıyor ama bir çözüm bulamıyorlar ne yazık ki, yaklaşık 9 ay sonra garantisi bitiyor bu sefer ben her servis çağırmama kendim ödemiş olacağım ücretini.

Sibel 2.769 Okunma

Cevaplar

  • Sibel 10 Şubat 2015

    Beni aradılar ama sonucundan memnun kalmadım çünkü ürünü değiştirmiyorlar gene aynı arızayı verirse bakı-caz diyorlar. Teşekkürler.

  • ECA Temsilcisi01 Şubat 2015

    Müşterimize bilgi ve hizmet verilmiştir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla ECA-SEREL Çağrı Merkezi 444 0 322 www.ecaservis.com.tr

  • ECA Temsilcisi26 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bilgilerinizsunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. ECA-SEREL Çağrı Merkezi , 444 0 322 www.ecaservis.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön