ECA Kombi Sürekli Arızalanıyor!

Sibel T. |

Yaklaşık senedir ECA kombi kullanıyorum ama sürekli arızalanıyor, garanti kapsamında şu anda kombim 15 günde bir arıza veriyor. Arıyorum bana yetkili servis yönlendiriyorlar fakat çok geçmeden başka bir arıza çıkarıyor. Bir ay içerisinde-4 defa geldiler ama arızayı gideremiyorlar.

En son geldiklerinde kombinin değişmesini istedim ama bunun mümkün olmadığını tekrar arızalanırsa gene bizi arayın dediler. Kombideki arıza ya ısıtmıyor petekleri ya da kendi kendine açılması vs. Gibi sürekli arızalanıyor ama bir çözüm bulamıyorlar ne yazık ki, yaklaşık 9 ay sonra garantisi bitiyor bu sefer ben her servis çağırmama kendim ödemiş olacağım ücretini.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Isıtma Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel T.
  10 Şubat
  12:55

  Beni aradılar ama sonucundan memnun kalmadım çünkü ürünü değiştirmiyorlar gene aynı arızayı verirse bakı-caz diyorlar. Teşekkürler.

 • 01 Şubat
  19:50

  Müşterimize bilgi ve hizmet verilmiştir.
  Bilginize sunarız.
  Saygılarımızla
  ECA-SEREL Çağrı Merkezi
  444 0 322
  www.ecaservis.com.tr

 • 26 Ocak
  15:54

  Değerli Müşterimiz,
  Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle emar@emarservis.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Bilgilerinizsunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  ECA-SEREL Çağrı Merkezi ,
  444 0 322
  www.ecaservis.com.tr