25 Mayıs 2013

ECA Kombi Sorunları Bitmiyor!

Açılışta gelen servis personeli tecrübesiz. - Sıcak su akışı sırasında ani soğumalar meydana geliyordu. Havaların ısınması ile sıcak su açıldığında peteklerin ısındığını gördük. İlk başta suyun soğumasını buna bağladık.

- Sorun için 3 defa servis geldi. Kombide değişmeyen parça kalmadı ancak problem giderilemedi. En sonunda merkezden gelen yetkili filtreden geçen küçük taş parçasının soruna neden olduğunu tespit etti.

- Petek ısınma problemi giderildi fakat sıcak şu akışında ani soğumalar devam ediyor, min. ayarda ılık şu kullanamıyoruz. Ya haşlanıyoruz ya dönüyoruz. Ancak ECA problemi kabul etmiyor. Kombiyi sokup atacağım ve kalitesine güvenilir bir kombi alacağım.

Şaban 746 Okunma

Cevaplar

  • Şaban03 Haziran 2013

    Müşteri ve teknik birisi olarak değerlendirmelerim, Konu ile ilgili bina sakinleri ile görüştüm. Eca kombi kullananlarda bu sorunun yaşandığı ve büyük bir memnuniyetsizlik olduğunu gördüm. 2 farklı marka kullanan komşumuzun bu sorunu yaşamadığını görünce kombiler arası teknik verileri karşılaştırdım. Tespitim: Eca kombide basınç ve debi alt sınırı diğer markalara göre yüksek. Bu suyu tasarruflu kullanımın ve ayarlamanın önüne geçiyor. Suyu yüksek basınçta ve kesinti/ayarlama yapmadan kullanacaklar alabilir. Bunun dışında ürün tavsiye edilmez. En kısa zamanda kombiyi söktürüp teknik verileri uygun bir kombi taktıracağım.

  • ECA Temsilcisi03 Haziran 2013

    Müşterimize merkez servisimiz tarafından hizmet verilerek kontrolleri sağlanmıştır, ölçümlerde uygunsuzluk tespiti yapılmamış, müşterimiz bilgilendirilmiştir. Olası istek, öneri ve talepleri için iletişim bilgilerimiz sunulmuştur.

  • ECA Temsilcisi25 Mayıs 2013

    Şikayetiniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlerimize iletilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön