ECA Kombi Arızası!

Buğra S. |

Kombimizin, garanti süresi dolmadan arıza yaptığı için servis tarafından değiştirilen parçanın ücreti olan 240 TL tarafımızdan ödenmiştir. Eşimin birkaç defa yaptığı müracaat üzerine paranın tamamının değil, 90 TL'sinin ödemesinin yapılacağı söylenmiş olup, 90 TL nakit olarak eşime teslim edilmiştir. Aslında paranın tamamının ödenmesi gerekirken böyle bir muameleye maruz kalmamız benim ECA firmasına olan güvenimi sarsmıştır. Bu konuda gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  08:46

  Değerli Müşterimiz,
  Sn.T.S. 'ın haziran ayı içinde iletmiş olduğu kombi elektronik kart arızası şikayeti kapsamında yapılan kontrolde; aralık 2012 ilk çalıştırması yapılan kombimizin mayıs 2015 tarihinde elektrik şebeke voltajı kaynaklı olarak elektronik kartı arızalandığı, kart üzerindeki deformasyondan bu husus net olarak tespit edilebilmektedir. Bu kapsamda kombi kullanım kılavuzu son bölümünde garanti ile ilgili hususlar başlığı altında elektrik kaynaklı arızaların garanti kapsamında değerlendirilemediği belirtilmiştir.
  Şikayet değerlendirilerek "müşteri memnuniyeti" kapsamında özel fiyat uygulaması yapılması değerlendirilerek 90 TL ücret iadesi yapılmıştır. Elektronik kart değişiminin garanti kapsamında yapılma imkanı sağlanamadığını bilginize rica ederiz.
  Saygılarımızla

  ECA-SEREL Çağrı Merkezi ,
  444 0 322
  www.ecaservis.com.tr

 • 27 Haziran
  13:07

  Değerli Müşterimiz,

  Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle emar@emarservis.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  ECA-SEREL Çağrı Merkezi ,
  444 0 322
  www.ecaservis.com.tr