ECA Kalitesizlik Had Safhada!

Asli K. |

Yeni taşındığımız evimize müteahhit tarafından takılan sıfır kombi çalışmadı. Gelen kalabalık ağızlı servis elemanı kombinin açılıp kablolarının kesildiğini söyledi. Bizim için hoş bir komplo teorisiydi belli ki servis elemanı fazla film izlemişti. Bu tabii ki kombiyi değiştirmemek için sunulan bahaneydi. ECA ilk takılan ürününün fabrikadan çıkışta arızalı olduğunu kabul etmemişti. Şimdi iki defadır kombi yaz konumunda kalorifer çalışıp sular ısınmıyor. Kış konumunda sular gene ısınmayıp kalorifer patlayacakmış gibi yanıyor, aynı kablo hatası üçüncüye tekrarlanıyor. ECA dan değişim talep ettiğimizde garanti sağladıklarını söylediler.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Sıcak Su Problemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  21:03

  Müşterimize hizmet ve bilgi sunulmuştur.
  Bilginize sunarız.
  Saygılarımızla

  ECA Çağrı Merkezi
  444 0 322
  www.ecaservis.com.tr

 • Asli K.
  28 Aralık
  22:19

  Herkese aynı cevap ne kadar haklı olduğumun kanıtıdır bu cevap... Geri arayacaklardı bekle hala arayan yok ECA 'dan sadece musluk alın... Kombi asla...

 • 18 Aralık
  16:25

  Değerli Müşterimiz,

  Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle emar@emarservis.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  ECA-SEREL Çağrı Merkezi ,
  444 0 322
  www.ecaservis.com.tr