14 Kasım 2015

ECA Hermatik Doğalgaz Sobasındaki Üretim Hatası.

2007 yılında, apartman sakinleri olarak, toplu halde ECA marka hermatik doğalgaz sobasını kaliteli olduğunu düşünerek, dairelerimize satın alıp taktırdık. 2015 yılında bakım yapılması ve arızalı bölgenin tamiri için, ilgili firmanın servisini çağırdık. Yapılan kontrollerde, sağ ve sol taraflarda kazanların diklemesine çatladıkları tespit edilmiştir.

Tespit edilen arıza hayati önem taşıdığından diğer komşularımızın da sobalarına teker teker bakılarak kontrolleri yapıldığında, hepsininde aynı yerden, aynı şekilde yarıldıkları servis tarafından tespit edildi. Garanti süresi geçmiş olsa da ECA gibi bir firmanın, ürettiği ürünün ardında olmasını beklerdik. Müşteri olarak mağduriyetimiz mevcuttur.

Mümin 695 Okunma

Cevaplar

 • Mümin09 Aralık 2015

  Şikayetimize binaen, şirketinizin yönlendirdiği bölgemizdeki ECA servis yetkilileri evimize gelerek, ilgili ürünün kontrollerini yaptıktan sonra, sobaların imalaat hatasından kaynaklandığı ve gerekli raporlamanın şirket merkezine sunulacağı tarafımıza şahsen bildirilmiştir. Gerekli görsel resimlerlede kanıt olarak fotoğraflanmış olup, raporlarına eklediler. Ancak; şuana kadar ne şirket merkezinden ne de servis yetililerinden tarafımıza geri dönüş yapılmamamış olup, mağduriyetimiz giderilememiştir. Şayet önümüzdeki onikinci ay sonuna kadar dönüş yapılmadığı takdirde, körfez Kaymakamlığı Hakem heyetine gidileceğini bildirir, verilecek cevapları beklediğimizi tebliğ ederiz.

 • ECA Temsilcisi28 Kasım 2015

  Müşterimize bilgi sunulmuştur. Bilginize sunarız. Saygılarımızla ECA Çağrı Merkezi 444 0 322 www.ecaservis.com.tr

 • Mümin16 Kasım 2015

  İlginize teşekkür eder, mağduriyetimizin giderilmesi için ilgili birimin dedeklerini beklerim

 • ECA Temsilcisi14 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. ECA-SEREL Çağrı Merkezi , 444 0 322 www.ecaservis.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön