ECA Hermatik Doğalgaz Sobasındaki Üretim Hatası.

Mümin T. |

2007 yılında, apartman sakinleri olarak, toplu halde ECA marka hermatik doğalgaz sobasını kaliteli olduğunu düşünerek, dairelerimize satın alıp taktırdık. 2015 yılında bakım yapılması ve arızalı bölgenin tamiri için, ilgili firmanın servisini çağırdık. Yapılan kontrollerde, sağ ve sol taraflarda kazanların diklemesine çatladıkları tespit edilmiştir.

Tespit edilen arıza hayati önem taşıdığından diğer komşularımızın da sobalarına teker teker bakılarak kontrolleri yapıldığında, hepsininde aynı yerden, aynı şekilde yarıldıkları servis tarafından tespit edildi. Garanti süresi geçmiş olsa da ECA gibi bir firmanın, ürettiği ürünün ardında olmasını beklerdik. Müşteri olarak mağduriyetimiz mevcuttur.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mümin T.
  09 Aralık
  15:05

  Şikayetimize binaen, şirketinizin yönlendirdiği bölgemizdeki ECA servis yetkilileri evimize gelerek, ilgili ürünün kontrollerini yaptıktan sonra, sobaların imalaat hatasından kaynaklandığı ve gerekli raporlamanın şirket merkezine sunulacağı tarafımıza şahsen bildirilmiştir. Gerekli görsel resimlerlede kanıt olarak fotoğraflanmış olup, raporlarına eklediler. Ancak; şuana kadar ne şirket merkezinden ne de servis yetililerinden tarafımıza geri dönüş yapılmamamış olup, mağduriyetimiz giderilememiştir. Şayet önümüzdeki onikinci ay sonuna kadar dönüş yapılmadığı takdirde, körfez Kaymakamlığı Hakem heyetine gidileceğini bildirir, verilecek cevapları beklediğimizi tebliğ ederiz.

 • 28 Kasım
  14:32

  Müşterimize bilgi sunulmuştur.
  Bilginize sunarız.
  Saygılarımızla

  ECA Çağrı Merkezi
  444 0 322
  www.ecaservis.com.tr

 • Mümin T.
  16 Kasım
  16:25

  İlginize teşekkür eder, mağduriyetimizin giderilmesi için ilgili birimin dedeklerini beklerim

 • 14 Kasım
  13:20

  Değerli Müşterimiz,

  Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle emar@emarservis.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  ECA-SEREL Çağrı Merkezi ,
  444 0 322
  www.ecaservis.com.tr