ECA Garanti Kapsamı İtirazım!

Koray Y. |

1.5 yıl önce almış olduğum kombimin eşanjör plakasında patlama olduğu ve garanti kapsamı dışında olduğunu söyledi yetkili servisiniz tarafından. Garanti belgesindeki 12. Maddeye dayanarak. Bende 12. Maddedeki problemden kaynaklandığını düşünmüyorum çünkü bütün kış evdeydim kombimi ne off moduna aldım ne elektrik kesintisi yaşadım ne de gaz kesintisi.

Şu basıncı da sürekli yerindeydi ve siz bunu benim hatam olarak bana yansıtmaya çalışıyosrunuz. Bu olay sizin ne kadar kalitesiz mal ürettiğinizin ispatıdır. 2 yıl içinde aksi bir durum olmadığı halde o eşanjörün patlaması akıl almaz bir durumdur. Sadece tek bir izahı vardır kalitesiz mal üretimi. Şunu bilmenizi isterim ki bu konuda ECA Türkiye sorumlularına hukuki savaş başlatacağım!

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  20:10

  Müşterimize bilgi sunulmuştur. Don kaynaklı arızalar garanti kapsamı dışında değerlendirilmektedir.
  Bilginize sunarız.
  Saygılarımızla

  ECA Çağrı Merkezi
  444 0 322
  www.ecaservis.com.tr

 • 17 Şubat
  14:52

  Değerli Müşterimiz,

  Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle emar@emarservis.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  ECA-SEREL Çağrı Merkezi ,
  444 0 322
  www.ecaservis.com.tr