28 Ekim 2013

ECA Çağrı Merkezi Doğru Yönlendirmiyor!

Çağrı merkezi kombi bakımı için adresimi doğru kaydetmeyi becerememiş, hafta içi çalıştığım için Cumartesi gelmesi için anlaştığımız servis ( tüm gün onları bekledim), saat 18:00'da arayıp sizin adresinize biz bakmıyoruz, dolayısıyla gelemiyoruz, biz güneşli servisiyiz sizin adresiniz Bahçelievler diyor. Büyükevler servisinin telefonunu bana veriyor, siz arayın diyorum, ben ararsam yine bir cumartesi günü daha mı evde bekleyeceğim diyorum, hayır siz arayacaksınız diyorlar. Aradım telefona bakan yok.

Durumu ECA' nın ilk aradığım müşteri hizmetlerini arıyorum, bayan işi çözmek yerine geriliyor, sinirleniyor. Kayıt adresini okuyor, doğru diyorum, nasıl yanlış adres alındı diye beni arıyorlar diyorum. Servisi bir adrese yönlendirmeyi beceremeyen arkadaşlar yüzünden 1 cumartesi daha evde bekleyeceğim sanırım.

Murat 437 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı31 Ekim 2013

    Problemi, bu web sayfasına yazdıktan sonraki gün ECA tarafından arandım. Ertesi gün servisi yönlendirerek sorunu çözdüler.

  • ECA Temsilcisi30 Ekim 2013

    Müşterimize hizmet verilerek bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize rica ederiz. Saygılarımızla ECA-SEREL Çağrı Merkezi 444 0 322

  • ECA Temsilcisi28 Ekim 2013

    Şikayetiniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlerimize iletilmiştir. ECA-SEREL Çağrı Merkezi 444 0 322

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön