03 Temmuz 2015

ECA Bataryayı Değiştirmediler!

Bundan yaklaşık bir ay önce Uğur Ticaret ünvanlı iş yerinden lavabo bataryası almaya gittim. ECA marka bataryalara bakarken bir tane batarya hoşumuza gitti fakat bu ECA marka değil Armoni isimli bir markanın olduğunu görünce biz almak istemedik, ancak satıcı bize bu markanın ECA'nın yan sanayi ürünü olduğunu ve ECA garantili olduğunu beyan ettiğinden dolayı bataryayı satın aldık.

Bataryanın musluk kısmının içe doğru eğri olarak üretildiği, bu nedenle suyu lavaboya değil bataryanın dibine akıttığından satıcı firmaya bildirdik onlarda servisine bilgi vermemizi istediler, servis yetkilisi gelerek bataryanın görüntüsünü çektiler, ancak bugüne kadar bataryamızı değiştirmediler.

Recep 1.916 Okunma

Cevaplar

  • Recep13 Temmuz 2015

    Batarya musluğu içe doğru eğri olduğundan suyu bataryanın dibine akıtmaktadır bu şikayet köşesinden konuyu yazdım, buradan yazmadan önce satıcı firmaya ECA yetkili servisine çağrı merkezine bilgi verdim, hepsi klişe laflar ile beni oyaladılar, şikayet köşesinde yazdığım şikayete istinaden yine yetkililer beni aradılar yine boş laflarla beni oyalayarak, şikayetime cevap verdiklerini yazmışlardır, ya ben bataryamın arızasının giderilmesini talep ediyorum, yapılıp yapılmayacağını beyan etsinler ikinci ayına girdi, eğer böyle bariz eğri bir musluk bataryasını yaklaşık iki ayda değiştiremiyorsa yazıklar olsun bu yabancı bir firma olsaydı üç günde kutuplardan bataryayı getirir değiştirirdi.

  • ECA Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. ECA-SEREL Çağrı Merkezi , 444 0 322 www.ecaservis.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön