Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

EBU Prive Ücret İadesi Mağduriyeti (28 Günde İade Politikası)

Neriman
14 Haziran 05:01
418

Ben ilk defa böyle bir şey yaşıyorum, bunu yaşamadan önce keşke bu siteyi gözden geçirseydim. Kesinlikle anlatıldığı gibi firma, iade ücretinin yatırılması konusunda son derece mağdur edici ve bu mağduriyeti ifade ettiğinizde tamamen oyalama politikası uyguluyor. 31 Mayıs'ta 'iadeniz onaylanmıştır, 14 gün içerisinde iadeniz gerçekleşecektir' mesajı alıyorum, iade edilmiyor ve 13. günde tekrar ulaşıyorum. Ben her platformdan ulaşmaya çalışınca kontrol sağlıyoruz diyorlar ve tekrar mesaj alıyorum 13 Haziran itibariyle, 'iadeniz 14 gün içerisinde gerçekleşecektir' diye. Yani bu firmaya göre bir iade 28 günde gerçekleşebiliyor, ben böyle bir şeyi ilk defa görüyorum. Takdir edersiniz ki 14 gün denir ama işini düzgün yapan bir firmanın iadesi 4-5 gün, en fazla 10 günde yapılır. Bu firmaya göre 28 gün, evet 28 gün ve bunu 'şirket politikamız bu, bu şartları kabul ederek alışveriş yapıyorsunuz' şeklindeki bir rahatlıkla ifade ediyorlar. Mağduriyetimin acilen çözülmesini istiyorum. Alışveriş yapacaklar lütfen bu yazılanları dikkate alsın, süreç bu firmaya göre böyle işliyor.

24 Haziran 09:25 (Şikayetten 10 gün sonra)
Neriman
30 Haziran 18:49

Jenerik cevaplar ile çözüm (! ) olduğunu düşündüğünüz ifadeler kullanmak yerine lütfen iade politikalarınızı bir kez daha gözden geçiriniz derim. İademi tabi ki aldım ama bu kadar uzun ve sancılı bir süreç olmamalı idi. Bir ürünü satın almak kadar iade etmek de doğal bir durumdur, kurumsal bir firma iseniz daha özenli olmanız gerekirdi.

01 Temmuz 08:14

İadelerimiz belirttiğimiz prosedür kapsamında, müşterilerimize herhangi bir zorluk çıkartılmadan, belirtilen koşullar çerçevesinde sağlanmaktadır. Sorununuzun çözüme kavuştuğuna sevindik. Düşünce ve fikirleriniz dikkate alınacaktır. Teşekkür ederiz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Ebu Privé 14 Gün Olduğu Halde İade Ücretini Yatırmadılar!

Gamze
19 Temmuz 19:49
31

Ebu Privé Geç Kargolama Ve İade Sorunları

Esma
13 Temmuz 16:07
146

EBU Prive Da Ciddiyet Sorunu, Firmaya Ulaşılamıyor

Didem
26 Haziran 12:02
380
1

Ebu Privé Kargo İade Ücreti

Hatice
12 Haziran 14:40
427
Benzer Şikayet Yaz