Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Günlerdir Teslim Edilemeyen Ürün İçin Ebebek Hesap Vermeli

Eren
22 Mart 12:23
224

ebebek firmasından 3 Mart'ta sipariş ettiğim bebek araç koltuğu tam 19 gündür teslim edilemiyor. Sağ olsunlar, bana yardımcı olup zamanında kargoya verdiler; ancak çalıştıkları kargo firması (Hepsijet) ürünümü teslim etmedi. Adres yanlış yazıldığı için ürünü teslim etmedikleri gibi, 10 gündür ürünümü ebebek'e geri döndüremediler.

Ebebek de bu konuda yüzde yüz sorumlu. Bir müşteri olarak size güvendim ve bu ürünü aldım. Bunun sorumluluğu sizde ve hesap verebilmelisiniz. Müşteri hizmetleri ile defalarca konuşmama rağmen süreci hızlandırmak adına şu ana kadar hiçbir şey yapılmadı.

Bebeğimiz koltuğunu bekliyor. :(

Günlerdir Teslim Edilemeyen Ürün İçin Ebebek Hesap Vermeli
Eren
22 Mart 13:04

Bu arada adres yanlışlığı falan olduğunu düşünmüyorum. Sürekli kullandığım aynı adresi kullandım. Ama diyelim ki yanlışlık oldu. Kargo firması benimle hiç iletişim kurmaya çalışmadı bile.

Eren
25 Mart 11:53

3 Mart'da siparişini verdiğim ürün hala bana ulaştırılmadı. 22 gündür ürünümü bekliyorum. 11 Mart'da kargoya verildi. Tam 14 gündür Hepsijet üzerinden hala ulaştırılamıyor. E-bebek firması Hepsijet ile çalışmamalı. Bu firma oturduğum bölgeye dağıtım yapmıyor ve her defasında ürünü tekrar E-bebek'e geri gönderiyor. E-bebek çalışanlarına defalarca rica etmeme rağmen hala aynı hatayı yapıp Hepsijet ile gönderiyorlar. Hem kendilerine hem de bana eziyet. Yazık. Bebeğimin güvenliği için aldığım araç koltuğu hala ortalarda yok. Güvenim de yok.

Eren
25 Mart 13:42

Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayette bulunacağım.

Eren
03 Nisan 13:30

3. Kez siparişimi 1 aydır teslim edemediler. 3 Mart'da verdiğimi siparişimi hala bekliyorum bugün 3 Nisan yani tam bir aydır ortada ürün yok. Çalıştıkları Hepsijet firması benim adresimin olduğu bölgeye teslimat yapmıyormuş. Bunu da Ebebek firmasına baştan söylemiyor. Ebebek'te sürekli Hepsijet'e vermeye devam ediyor. Ne ebebek ne de Hepsijet adresimi kişisel verileri koruma vs gibi nedenlerle değiştiremiyor. Bu iki iş bilmez firma arasında kaldım. Müşteri hizmetlerinde sorunumu çözecek bir tane Allah'ın kulu yok. Halbuki çözüm çok kolay: ya adresimi güncelleyin ya da Hepsijet denilen firmaya vermeyin yahu. Artık bıktım ve Ebebek'ten geri iade talebi istedim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Ebebek Sipariş Sorunu Yetkililere Duyurulur

Yasin
06 Haziran 20:38
169
Ebebek Sipariş Sorunu Yetkililere Duyurulur
1

E-bebek Ve Horoz Lojistik Sorumsuzluğu

Hasan
22 Mayıs 11:25
176
E-bebek Ve Horoz Lojistik Sorumsuzluğu

Ebebek İade İşlemimi Yapmıyor

Nil
01 Nisan 23:51
246

Ebebek İnternet Sitesi Sorunu

Zeynep
28 Mart 11:44
555
1

E-Bebek Akülü Araç

Uğur
14 Mart 15:08
1.422
E-Bebek Akülü Araç
E-Bebek Akülü Araç
E-Bebek Akülü Araç
E-Bebek Akülü Araç
Benzer Şikayet Yaz