sta-4-hoverİyi Çözüm

Ebebek Ürün İadesi Ve Değişimi Sağlamadı

Esra Esra3 hafta önce

Mardin Kızıltepe ebebek' ten gelen hediyeler vardı. Çocuğuma bende götürüp iade veya değişim in başvurdum ama hediye olduğu halde içlerinden değişim kartı çıkmadı. Bu benim problemim değil kendi kasiyerlerinin eksiklikleri bize alanların telefon numaralarını söylediğimde birinde hiç yok öbür hediyede ise Ocak ayında alınmış hediye bu benim problemim değil bana 1 hafta önce hediye geldi. Ben nereden bileyim pandemi sürecinde kimse kimseyi kabul etmediği için evine kalmış. 

Neyse buldular ama yine iade veya değişim yapmadılar bende dedim ki başka mağazadan alıp size sunmuyorum. Yani kendi markanız koşulsuz iade ve değişim yapmak zorundasınız müşteri memnuniyeti varsa tabi sizin işinizde ama yok demek ki hiç yardımcı olmadılar. Başka bir konu da beşik alacaktık Kızıltepe Mardin şubesi bunu bana yapanlar bu arada beşiğin teşhirdekini vermeye kalktılar. 

bizde dezenfekte edilip bana verilmesini rica ettim virüs olur sonuçta bebek konacak içine anons dönüyor devamlı reyonlar kasalar sizin güvenliğiniz için her saat dezenfekte ediliyor diye bende her yer dezenfekte ediliyorsa aldığım beşikte dezenfekte edilsin çalışanlar ne dese bizde hiç dezenfekte edilmiyor sadece girişlerde ele sıkılan dezenfektan var demesin mi demek dedim boşa anons geçiyorlar biz bebeklerimizi oraya güven içinde götüremeyeceksek ben hiçbir şey almam.

Zaten bu ürün değişimi ile ilgili yaşadığım problemler bana ders oldu bizde e-bebek devri bitti hiçbir şey almam. Bedava da olsa kendi ürününe sahip çıkmayan markayı ben ne yapayım. 

full-star full-star full-star full-star empty-star
4.0/5

Cevaplar

ebebek Logo ebebek 3 hafta önce

Değerli bebeveynimiz, Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, gerekli kontroller sağlanması adına işlem başlatılmıştır. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler