Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ebebek Sitesinin Ürünlerimi Kargoya Vermemesi

Ebru
21 Şubat 15:12
256

ebebek sitesinden 15 Şubat'ta bebek bezi, ıslak mendil ve mama siparişi verdim. Bebeğim için en temel olan ihtiyaçlar, 5 iş günü geçmesine rağmen hala kargoya verilmedi! Aradığımda ivedilikle iletildiği söyleniyor, hafta sonu mesaj attım, çözüldü deniliyor; ancak ürünler kargoya verilmiyor. Sizi iki kez aradım, mail attım, değerlendirme yazdım; yine de geri dönüş yapılmıyor. Ben Van'ın Çaldıran ilçesinde yaşıyorum. Kar var ve bebeğimin temel ihtiyaçlarını zamanında göndermek zorundasınız. Şubat indiriminiz beni ilgilendirmiyor, bu bir bahane olarak bana söylenemez. İşinizi düzgün yapın ya da firmanızı kapatın. Bir anneyi bu şekilde mağdur edemezsiniz. 1 yaşındaki kızımın sütü bittiğinde 'yok' mu diyeceğim? Çocuk bunu anlar mı? Bugün o ürünleri kargoya verin, aksi takdirde sizi her türlü merciye şikayet edeceğim.

Ebebek Sitesinin Ürünlerimi Kargoya Vermemesi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Bengisu

Ebru hanım aynı şeyi yaşıyoruz, Tüketici Hakem Heyeti'ne internetten yazdım şikayet oluşturdum yani ben artık bu kurumu Allah'a havale ettim! Hiç güvenim kalmadı benimde Pazartesi günü aradılar, hediye çeki vereceğiz dediler ürünleri hemen yolluyoruz dediler tabi ki inanmadım ve bugün cuma ürünler elimde yok şaka gibi ama gerçek!

Ebru

Bir anne olarak sizi anlıyorum su an doğu görevindeyiz başka sitelerden de alınır ama bazı ürünler sahte çıkabiliyor inanın imkanım olsa asla almam batıya gittiğimizde bu markadan alışveriş yapmayacağım bir daha asla!

Benzer Şikayetler

Ebebek Siparişinde Akmış Ve Eksik Ürün

Gamze
05 Şubat 22:13
545
1

N11 Ve Ebebek Ürünüm Yok Ortada!

Rahime
25 Aralık 2023 21:18
109
N11 Ve Ebebek Ürünüm Yok Ortada!

E-bebek Yanlış Ürün Teslim Edildi

Nurefşan
23 Temmuz 09:53
96
Benzer Şikayet Yaz