Ebebek Siparişim Kargoya Verilmediği Halde, Kargoya Verildi Bildirimi Aldım

Yiğit Yiğit25 Eylül 10:47

20 Eylül 2020'de verdiğim siparişim, 21 Eylül'de PTT Kargo'ya verildi diye bildirim aldım. İnternet sitesinde kargo takip butonu çalışmıyor, PTT'nin sitesine yönlendiriliyorum ve hata ile karşılaşıyorum.

Bugün 25 Eylül 2020 E-bebek Müşteri Hizmetlerini arayarak durumu bildirdim. Yaklaşık 1 saat sonra bana geri dönüldü. Siparişim kargoya verilmemiş!

Ben E-bebek için sikayetvar.com'a daha önceden, farklı konular için yazdığım 3 şikayetimi geçtiğimiz hafta sildim. Kusura bakmayın, siparişimi verdiğim ürünü göndermezseniz tekrar şikayet kaydı açarım.

Kargo takip numaramı paylaşmanızı bekliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum

Cevaplar

profile-icon Yiğit 4 hafta önce

PTT kargodan alınmış kargo takip no ile 8 gündür hareket olmadı. Bugün değişim kaydı açarak yeni sipariş no ve PTT takip no verildi. Yeni verilen PTT takip için de hareket yok. Bugün hem asıl sipariş numarası için hem de değişim sipariş numarası için Ebebek'ten kargoya verildiğine dair SMS aldım. Smslerdeki takip linkleri açılmıyor. PTT sitesinden yaptığım kargo takip sorgulamasında yine herhangi bir sonuç ya da hareket yok. Ebebek bugün de beceremedi.

profile-icon Yiğit 25 Eylül 17:24

Ürün bugün de kargoya verilmedi. Kimsenin arayıp kargoya verdik, takip body şudur dediği yok.

ebebek Logo ebebek 25 Eylül 11:43

Değerli bebeveynimiz, Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, gerekli kontroller sağlanması adına işlem başlatılmıştır. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Yiğit 4 hafta önce  

    Sevgili sikayetvar.com; Bugün de hareket yok. Müşteri hizmetleri, tatlı sözlerle başından savıyor. Her gün, bugün yarın çıkış olacak sözü duyuyorum.

  • profile-icon Yiğit 1 ay önce  

    Ürün bugün de kargoya verilmedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler