Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Ebebek Çalışanı Hasarlı Ürün Sattı

Ahmet
21 Eylül 2023 11:53
1.933

15 Eylül'de Eskişehir Nata Vega AVM Ebebek şubesine akülü araba almak için gittim. Kampanya var ve indirim var dediler normal de almak istediğim model tery bery modeli idi fakat oradaki bayan bu ürünü kötüleyip bana Jeep olan modeli almam için çok ısrar etti hatta çok daha kaliteli diye söyledi bende tamam dedim.

Depodan kapalı ürün istedim sonuçta kutuyu açıp bakmak istedim arkadaş aşağı indiriyor aracınıza dediler ve ürünü göstermeden otoparka indik orada da jemen bagaja yollayıp gönderdiler. Daha araçtan indirdiğim gibi bana hasarlı ürün sattıklarını gördüm tekrar hemen gittiğimde o bayanın mesaisi bitmiş ve çıkmıştı diğer arkadaşa söylediğimde tamam değiştiririz aracı buraya getir dendi.

Kendileri el aracı ile indiriyorlar fakat ürün hasarlı deyince sen getir deniyor neyse arkadaş yardım etti götürdüm ama bu tavırlarından sonra değiştirmekten vazgeçtim iade etmek istedim fakat üründe hasar var deyince oradaki personel şaşırmadı ve bildiklerinden emin oldum yani bile isteye bana hasarlı ürün satmışlar.

Şimdi onlara sinirlenip istediğim ürünü alamadığıma mı üzüleyim 30 km yol yaptığıma mı yoksa bu kadar hammallık yanayım. Yani Ebebek çalışanları bu şekilde bilinçli olmasa müşteri hasarlı ürün satınca ellerine ne geçiyor acaba.

Ebebek Çalışanı Hasarlı Ürün Sattı
Ebebek Çalışanı Hasarlı Ürün Sattı
Ebebek Çalışanı Hasarlı Ürün Sattı
Ebebek Çalışanı Hasarlı Ürün Sattı
profile
1 Destek
Ahmet
28 Eylül 2023 01:02

Hala irtibata dahi geçmediler

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Eskişehir Ebebek Mağazası Çalışanların Çalışmıyor Olması

Esin
13 Temmuz 16:23
-

Ebebek Eskişehir Vega Mağazası İade

Burcu
29 Haziran 09:36
149

Ebebek T* Nezaket Dışı

Nusret
17 Haziran 14:39
186

Ebebek Para İadesi Yapmıyor

Yucel
14 Haziran 20:47
143

Ebebek Cuma Öğle Arasında Kapalı Kasa

Fulya
14 Haziran 14:27
166
Benzer Şikayet Yaz