3 g
Yorum Yap
#11856052

Ebebek Bozuk Süt Satıyor!

13 Nisan 2019 günü Konya Kulesite AVM'de Ebebek'ten 2 kutu keçi sütü aldım. Evde buzdolabında bekledi ve 3 gün sonra açıp bebeğime içirmeye kalktığımda ilk önce şeffafa yakın kıvamsız bir su geldi. Demek ki keçi sütü böyle oluyor dedim ama paketteki sıvının tamamını dökünce içinde katı bir şeyler olduğunu fark edip kestim ve dibine yoğurt kıvamında tortu çöktüğünü fark ettim. 5 cm kadar vardı. Ekşimiş koku da cabası. Son kullanma tarihi geçmemiş ve bebekler için kullanılan böyle bir gıdanın mağazada bekleme koşullarında daha hassas olunmalıydı. Normal sütlerin 5 katı fiyat koyuyorsunuz ama dikkat etmiyorsunuz.

Büşra Büşra 255 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Büşra15 s

    Sütleri gönderin inceleyelim demek benim mağduriyetimi ortadan kaldırmıyor. Telefon numaramla girip kayıtlara bakarsanız su ana kadar 100lerce liralık alışveriş yaptığımı görürsünüz. 2 tane sut için iftira atıyor değilim. Sütleri gönderdim ama yine ne bir geri dönüş ne de bir telafi yoluna gidilmedi. Bundan sonra e bebekten 1 liralık bile alışveriş yapmam.

  • ebebek Temsilcisi3 g

    SN. ŞİKAYET HK. Müşterimiz ile irtibata geçilmiştir. Saygılarımızla.

  • Büşra3 g

    E bebekten aldığım keçi sütü bozuk çıktı üstte şeffaf sıvı altta tortu birikmişti. Son kullanma tarihi geçmemesine rağmen mağazada sağlıksız koşullarda bekletildiği için bu hale gelmiş. Bir paket sütü 10 liraya satıyorsunuz bebeğimiz için deyip alıyoruz ama bebeklerin sağlığıyla oynamaya hakkınız yok

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler