Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ebebek Avlu Balıkesir Personel

Erkan
19 Mayıs 16:27
182

Merhaba, Balıkesir Avlu Ebebek,

Çalışanlar çok ilgisiz. Jolie marka bir beşik almayı düşünüyordum, ancak kapalı kutuda olup olmadığını öğrenmem 20 dakika sürdü ve sonunda 'yok' yanıtını aldım.

'Peki, tesirini alayım ama demeyelim' dedim ve '2 dakika içinde gelirim' dedi fakat yarım saat boyunca gelmedi. Yanına gittiğimde başka müşterilerle ilgileniyordu. Bekledim, ancak daha sonra başka bir müşteri geldiğinde onunla ilgilenmeye başladı. Kasaya gidip durumu izah etmeye çalıştığımda 'Maalesef 3 kişiyiz' yanıtını aldım, ancak gördüğüm kadarıyla 2 kişi müşteriyle ilgilenmek yerine sohbet ediyordu.

Yarım saat sonra bir çalışan geldi ve ürünü almak istediğimi, ancak bir parçasının eksik olduğunu söyledim. Bayan çalışan aradı fakat bulamadı. Daha sonra bir erkek çalışan geldi ve gevşek bir tavırla 'Belki biri almıştır, yoktur, bu kadar önemli mi?' gibi sözler sarf etti. Aldığım ürünleri bırakıp mağazadan ayrıldım ve bir daha asla Avlu Ebebek'e uğramayacağımı, Balıkesir'de herkese bu yaşadığım olumsuz deneyimi anlatacağımı belirtmek isterim. Bu ikinci kez başıma gelen bir durum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Ebebek 10 Burda AVM Çalışanları

Bürke
05 Haziran 08:40
96

Ebebek Mağazasında Hüsran: Hediye Paketleme Fiaskosu

Yağmur
04 Mayıs 19:08
260
1

Ebebek Bebek Bezinde Yanık Kokusu Ve Değişim Sorunu

Ebru
07 Nisan 23:20
187

ebebek Ürün Kirik Defolu Çıkıyor

Ersin
20 Mart 10:17
150
1

ebebek Yeni Doğanım Ve Ben Mağdur: Biberon Sorunu

Kübra
19 Mart 02:27
136
Benzer Şikayet Yaz