22 Temmuz 2015

E-bebek.com Yanlış Bilgilendirme İle Çift Satış

17'sinde Prima'da bir alana bir bedava kampanyası yapmışlar bir adet satın aldım bir baktım kampanyadan yararlanmak için ürün adetini iki seçmeniz lazım diyor. Hemen müşteri hizmetlerini aradım siparişimi iptal ettirmek istediğimi ve yanlışlıkla bir adet seçtiğimi bu sebeple bedava olan ürünün tarafıma iletilmeyeceğini söyledim, iptal ettik dediler.

Tarafımdan herhangi bir ödeme çekilmeyecek değil mi diye teyit aldım hayır iptal oldu dediler. Bende o zaman ürün adetini iki girip tekrar alışveriş yapacağım dedim tamam dediler. Telefonu kapatıp tekrar girdim. Ürün adetini 2 seçip alışveriş yaptım ve bugün iki siparişi de bana yollanmış ve kartımdan iki ödemede çekilmiş. 80 liraya 3 paket bez sattılar.

Selin 336 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Sn. S. Şikayeti Hakkında, Kargo bedeli iadesi de yapılmaktadır. Saygılarımızla...

  • Selin27 Temmuz 2015

    Ürün tarafınıza ulaşmış ama sadece ürün bedelini iade etmişsiniz kargo ücreti olan 7lira neden iade edilmiyor bu ürünün kargo masrafını ben üstlenmek zorunda değilim çünkü hata sizin hatanız mesele 7 lira meselesi de değil hizmet meselesi. Önce yanlış yapılıyor sonra kargo müşteriye yükleniyor. Bide şikayetimin altına iade edilcektir diye yorum yapılıyor. Olması gerekenin tamamı bile yapılmazken ikrammış gibi lutufmuş gibi yazmışsınız bide.

  • ebebek Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Sn. S. Şikayeti Hakkında, Müşterimiz ile dün telefon da görüşülmüştür. İptal edilmesini istediği ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleri yapılacaktır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön