29 Ocak 2015

E-bebek.com Ürünün Ambalajı Olmadığı İçin İade Almıyor

25.01.2015 tarihinde E-Bebek Forum İstanbul mağazasından almış olduğumuz Kraft marka bebek puseti memnun kalmadığı için iade etmek istedim ama mağaza müdürünün ambalajı olmadan iade almayacaklarını söyledi, ambalajının mağaza da montaj yapıldığı için onlarda kaldığını söyledim.


Ambalajları attıklarını ve iade almayacaklarını birde tekerlekleri üstünde götürüldü ise kullanılmış olacağından yine iade olamayacağını söylediler. Bizde satış personelinin bu bilgiyi satarken vermesi gerektiğini söylediğimiz de aldığımız ukala cevap karşısında şaşırdık "faturanın arkasında yazarları size komple okuyacaklar mıydı? "Hayır sadece montaj yapılıp götürülürken iade olamayacağını söyleyecekler di.

Sevil 354 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi29 Ocak 2015

    Sn. S. Şikayeti Hakkında, Kullanılan ve satılabilirlik özelliği giden bir üründe doğrudan iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır. Ürün arızası durumlarında ürünler Türkiye Yetkili Teknik servise gönderilmekte ve verilen cevaba istinaden işlem yapılabilmektedir. İlgili prosedürler doğrultusunda hareket edilmektedir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön