16 Haziran 2015

E-bebek.com Personel Davranışı!

14.06.2015 mağazanızı ziyaret etmiş berber hizmetinizden faydalanmak istedim. Öncelikle kaba ve yardımcı omaya yönelik hiçbir yaklaşım da bulunmadığınız aşırı derece rahatsız oldum, öncesinden telefon ile arayıp berber hizmetleriniz hakkında bilgi almama rağmen randevu ile çalıştığınız tarafıma iletilmemiştir. Bugün saat 13.00 sularında mağazanızdan randevum olmadığı için geri çevrilmiş bulunmaktayım. Uzak bir mesafeden geldiğimi izah etmeme rağmen mağaza yetkilisi tarafından 'siz dışarıda dolaşın vakit geçirin biz size geri dönüş yapacağız! Aradan saatler geçmesine rağmen geri dönüş olmadı ve mağazanıza tekrar döndüğümüzde sizi başlarından savmak için böyle söylemişler denildi.

Seyit 410 Okunma

Cevaplar

  • Seyit17 Haziran 2015

    Merhaba 14.06.2015 mağazanızı ziyaret etmiş berber hizmetinizden faydalanmak istedim. Öncelikle kaba ve yardımcı omaya yönelik hiçbir yaklaşım sergilememenizden aşırı derece rahatsız oldum öncesinden telefon ile arayıp berber hizmetleriniz hakkında bilgi almama rağmen randevu ile çalıştığınız tarafıma iletilmemiştir. Bugün saat 13.00 sularında mağazanızdan randevum olmadığı için geri çevrilmiş bulunmaktayım. Uzak bir mesafeden geldiğimi izah etmeme rağmen mağazayetkilisi tarafından 'siz dışarıda dolaşın vakit geçirin biz size geri dönüş yapacağız! Aradan saatler geçmesine rağmen geri dönusolmadı ve mağazanıza tekrar döndüğümüzde sizi başlarından savmak için böyle söylemişler denildi.

  • ebebek Temsilcisi16 Haziran 2015

    Sn. S. Şikayeti Hakkında, Müşterimiz telefon numarasından arandı fakat kapalı olmaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Bu nedenle kayıtlı bulunan mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön