17 Şubat 2014 #2292718

E-bebek.com Personel Çok Kaba Davrandı!

10.02.2014 günü 20.00 civarında E-bebek Forum İstanbul şubesinde Chicco'nun tek kalan hastane çıkış ürününü beğenerek ürünü alacağımı ifade edip kasadaki bayana teslim ettim.37 haftalık hamile olduğum için ürünü taşımak istemedim.


Mağazadan diğer alışverişlerimi yaptıktan sonra kasaya geldim ve kasada bıraktığım ürünü bulamadım.Ürün tekrar reyona konmuştu.Reyona gittiğimde bir E-bebek görevlisinin başka bir müşteriye ürünü teslim ederken gördüm.Ürünün tarafımca ayrıldığını kibar bir dille ifade etsem de diğer müşteri kaba bir şekilde ürünü elimden aldı.


Sonuç: Hem ürün elimden alındı hem de E-bebek görevlilerince duruma müdahale edilmedi. Durumu E-bebek'e bildirdim ancak bir cevap alamadım.

B. 178 Okunma

Cevaplar

  • B.24 Şubat 2014

    E-bebek firması durumu degerlendireceğini ve bilgilendirme için teşekkür ettiğini iletti sadece. 37 haftalık hamile iken mağazalarında yaşadığım tatsız deneyimin telafisi ya da özrü olamadı.

  • ebebek Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sn. A. Şikayeti Hakkında, Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz. Müşterimize sistemlerimizde kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılamadığı için mail olarak geri dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön