20 Mayıs 2016

E-bebek.com Mağazalarında Seçili Bebek Bezlerinde 20 TL İndirim Kampanyası Kodları Geçersiz!

Eşim T.. b. Telefon numarası ile üyesi olan bir müşteriniz ve mesaj yoluyla göndermiş olduğunuz kampanya kodu ile bebek Prima bebek bezi 69,90 dan 49,90'a 20,00 TL indirimle mağazalarımızdan alabilirsiniz şeklinde mesajınız üzerine İzmir Zübeyde Hanım Mahallesinden 15 kilometre mesafede olan İzmir Bayraklı mağazanıza gittik. Fakat indirim kodunun geçersiz olduğu ve indirimin düşmediği söylenerek 20 dk uğraşı ve bekleyişin ardından 1 saat daha bekleyip tekrar deneyelim indirim düşerse indirimli düşmez ise yapılacak bir şey olmadığının söylenmesi üzerine ayrıldık kurumsal firmalara yakışmayan kurumsallık iddiası bulunan firmanıza ait bu yaklaşımı kınıyorum. Kurumsal firmalar bayi ekiplerini profesyonel çözümler üretecek davranış gösterebilecek şekilde eğitmek ve % 100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmek suretiyle kurumsallık ve kalite niteliklerini kazanırlar.

Özgür 224 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Sn. Ö. Şikayeti Hakkında, Müşterimiz ile sistemlerimizde kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılarak görüşülmüştür. En kısa süre içerisinde tekrar geri dönüş yapılacaktır. Konu takibimizdedir. Saygılarımızla...

  • Özgür20 Mayıs 2016

    Ayrıca e-bebek.com inernet sitesinin yasal zorunluluk olan şikayet iletme sistemi de hata veriyor. Yasal olarak müşterilerinizin şikayetlerini size direkt ulaştırabileceği kanalların açık olması gerekir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön