01 Temmuz 2016

E-bebek.com Çözülemeyen Bebek Arabası!

Daha sonra tüm görüşmelerimizi s*** hanım ile devam ettirdik. Sersa firma yetkilisi s*** hanım kumaşın garantiye girmediğini, kullanıcı hatası olduğunu, kumaşın ücretli değişebileceğini iletti. Ancak kendisine henüz kullanamadan bu sıkıntıyı yaşadığımız ilettikten sonra önce %50 indirim yaparak, daha sonra kullanıcı olarak bana hak verip kumaşın ücretsiz değişimini onayladılar. Bu ana kadar oldukça stresli yapmış olduğumuz görüşmeler bitti diye düşünürken; yedek parçanın sadece siyah renk olduğu ve kesinlikle başka bir renk gelmediği tarafımıza iletildi.
Ben tekrar iyi niyetle çaresiz olarak siyaha onay verdim. Ürünü E-bebek İzmir park mağazasına Sersa firmasına ulaştırılması için teslim ettim. Yaşadıklarımı mağaza yetkilisine ilettiğimde dut rengi olan kumaşın ne yazık ki siyah olarak değiştirildiğini söylediğimde kesinlikle böyle bir şeyin olmaması gerektiğini söylediler.

Bahar 382 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Sn. B. Şikayeti Hakkında, Müşterimiz ile kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılarak görüşülmüştür. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön