28 Ekim 2016 #6803221

E-bebek.com Bebeğim İçin Yarışıyorum Kampanyasında Gönderilmeyen Hediyeler

E-bebek.com Bebeğim için yarışıyorum kampanyası dahilinde Temmuz - Ağustos - Eylül aylarını birinci olarak tamamladım. Şikayetim sonucu sadece Temmuz ayı hediyeleri gönderildi. Mail ve telefon görüşmeleri sonrası bir E-bebek çalışanı Ağustos ve Eylül aylarına ait hediyeleri göndermek için adres bilgisi istedi (iki senedir düzenli ve yekünlü alışveriş yapan bir müşteri olduğum halde) 10 gün geçti hediyeler yok.


Mail attım ve telefon ile geri dönüş yapan görevli bana yarışmanın Ağustos ayında bittiğini, bu sebeple sadece Ağustos ayı için hediye gönderebileceklerini, ancak eylül ayı için hak kazanmış olduğum hediyeleri gönderemeyeceklerini bildirdi. (ilk 5 kişiye hediye bilgisi verilmesine karşın) Sebep çok daha ilginç, yarışmanın amacı hediye vermek değil biz aileleri bilgilendirmekmiş. Bu ürünlerin kat be kat fazlasını satın alan bir müşteri olarak E-bebek firması nezdimde haksızlık yaptı.

Selma 1.017 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi30 Ekim 2016

    Sn. S. Şikayeti Hakkında , Müşterimiz ile kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılarak görüşülmüştür. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön