06 Eylül 2016

E-bebek.com Baby & Plus Süt Sağma Makinesinden Verim Alamadık!

Geçtiğimiz günlerde E-bebek mağazalarından Baby & Plus s04 göğüs pompası aldık. Satıcıların övgüleri o kadar yoğundu ki memnun kalacağımıza inandık. 60 ml süt sağabilmek için makine başında en az bir saat oturuyorduk (ki halen oturuyoruz) bir muhabbet esnasında farklı ama eşdeğer bir markada 15-20 dakika içerisinde 100-150 ml arası sağım yapıldığından bahsedildi. Pompa kullanan birkaç kişiye daha sorup teyit ettiğimizde çok şaşırdık. Kullanım kılavuzunu defalarca okuduk, bol bol su içirdik eşime vs. ancak verim alamadık. (Sütü yeterli seviyede).
İnternetten Baby & Plus'un iletişim numaralarını bulamadım, amacım operatörlere ulaşarak yardım almaktı. Nihayet E-bebek'i aradım. Onlar da ürünü mağazaya bırakmamı, 7 gün içinde dönüş yapacaklarını ifade ettiler. Ürünü mutlaka kullanmam gerektiğini, yedeğim olmadığını ve bir teknik servis numarası istediğimi belirtmeme rağmen yardımcı olunmadı.

Metin 882 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi06 Eylül 2016

    Sn. M. Şikayeti Hakkında, Konu hakkında müşterimiz ile kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılarak görüşülmüştür. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön