07 Mart 2015

E-bebek.com 1,5 Aydır Eksik Ürünü Yollamıyorlar.

28 Ocak'ta E-bebek.com'dan aldığım 12 liralık ürünü defalarca mail atmama rağmen hala yollamadılar. 10 tane kadar mail atmama rağmen doğru düzgün bir cevapta vermediler. Son mailime cevap alamadım. Parasını ödediğim ürünü alamıyor. Hakkımı helal etmiyorum. Ayrıca puanlarımı zamanı dolmadan silmişler.

Evrim 314 Okunma

Cevaplar

  • Evrim08 Mart 2015

    Buraya şikayet yazdıktan sonra arandım. Fakat eşimle konuşmuşlar. Puan olarak vermek istiyorlar fakat ben bir daha alışveriş yapmaya zorlanmak istemiyorum. Sonuç olarak eksik gönderdiklerini kendileri de kabul ediyorlar. Ben ürünümü yollamalarını istiyorum. Ayrıca 'Ayrıca puanlarımı zamanı dolmadan silmişler. ' diye yazmıştım fakat böyle değilmiş ben yanlış anlamışım. Gerçi ben bunun için önceden mail atmış ve bu durumu bildirmiştim. Eğer önem verip o zaman mailime cevap vermiş olsalardı. Bunu yanlış yazmak zorunda kalmazdım. Bu da yine onların mailime önceden cevap vermemelerinden kaynaklanıyor.

  • ebebek Temsilcisi07 Mart 2015

    Sn. E. Şikayeti Hakkında, Müşterimize sistemlerimizde kayıtlı bulunan telefon numarasından ulaşılamadığı için mail olarak geri dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön