08 Ocak 2015

E-bebek.com 1 Haftadır Gelmeyen Kargo Ve Kayıtsızlık!

29 Aralık'ta verdiği siparişin kargosu 8 Ocak oldu hala gelmedi. Pazartesi gününden beri UPS Türkiye ve E-bebek.com müşteri hizmetleri ile görüşüyorum ve hala kargoyu bekliyorum. Dün özellikle UPS'i tekrar tekrar aradım kargoyu beklediğimi ilettim. Bugün bakıyorum uğrama yapıldı bilgisi var ve kargom hala şubede bekliyor. Uğrama falan yapılmadı.


Telefonla tekrar aradığımda da bugün kargoyu çıkaramayacağını söyledi UPS. E-Bebek.com'u aradığımda da ancak tekrar talep iletebilecekleri cevabını aldım. Telefondaki müşteri hizmetleri temsilcisi bu kargoyu 1 haftadır beklediğimi anlamadı sanırım.


Son olarak kargom bugün gelmezse bir daha hiç göndermeyin!

Basak 575 Okunma

Cevaplar

  • Basak17 Şubat 2015

    Uğrama yapıldığı söylenen gün evdeydim. Zile basan, kapıyı çalan olmadı. Ek olarak, müşteri hizmetlerindeki yetkililer yardımcı ve yapıcı olmanın yanından bile geçemediler. Kargo firması ile aranızda iletişim kopukluğunun alası var. Şikayetlere kopyala yapıştır cevap vermenizden müşteri hizmetleri anlayışınız belli. Her ay düzenli alışveriş yapıyordum, artık yapmıyorum. Tüm ihtiyaçlarımı Minirome.com, kozmopoli.com, Migros sanal market ve Mothercare'den karşılayabiliyorum. Çok da memnunum bu yeni düzenimden.

  • ebebek Temsilcisi08 Ocak 2015

    Sayın B.S. Şikayeti hk. Sipariş bilgileriniz incelenmiş olup kargo 3 defa tarafınıza uğramış fakat adres kapalı notu ile teslimat yapılamamıştır. Siparişinizin aciliyeti kargo firmasına iletilmiştir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön