Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

E-bebek Ve "Bir Günde" Kargo Ortaklığı

Erol
20 Nisan 17:22
163

E-bebek gibi koskoca firmanın Bir Günde Kargo denilen ne idüğü belirsiz kargo şirketiyle çalışmasına inanılmaz şaşırdım. Dün dağıtıma çıkarıldı ulaşılamadı yazıyor ne arayan var ne soran. Kargo şirketinin telefonunu arıyorum 45 dakika bekliyorum açan yok pes ediyorum. E-bebek müşteri hizmetlerini arıyorum somut bir adım atan yok. Kargo firmasının bana en yakın şubesine gideyim kendim teslim alayım diyorum Google'da şubeye dair en ufak bir şey yok. Tüketici Hakları'na şikayetçi olacağım. E-bebekten bu kadar memnunken zorla kendilerinden soğuttular başka hiçbir şey değil. Mağazadan teslim alayım kargodaki ürünü iptal edin diyorum onu da yapan yok. Çocuğumun anne kucağı kırıldı 1 aylık çocuğu tekli koltukta falan oyalıyorum. Harika bir sipariş süreci. Şikayetçi olacağım

Erol
20 Nisan 17:40

Eveeet. An itibarıyla kargom iade diye şubeye geri gitmiş. Yine dağıtıma hazırlanıyor yazıyor. Verdiğim siparişe pişman oldum gerçekten.

Erol
20 Nisan 20:05

Şimdi Ebebek'ten döndüler. Kargo bana teslim edememiş ulaşamamış diyor. Şimdi tahmini teslim tarihi bile gözükmüyor kargo sitesinde. Kargo yalan söylüyor bana gelmedi diyorum en kısa süre içinde teslim edilecek deyip kaçak göcek robot gibi cevap veriyorlar. Ondan önce konuştuğum ebebek müşteri temsilcisi iade bizim depomuza geldi diyordu. Bu arayan ise gelmedi diyor. İade gelip gelmediği bile belli değil. Neymiş iade kargosu ellerine ulaşınca başka kargo firmasıyla gönderilecekmiş. Sanki ellerinde ürün yok başka. Her açıdan ofsayt. İlk ve son internet alışverişimdi Ebebek'ten. Pişmanlığın yegane karşılığı oldu.

Benzer Şikayetler

1

Ebebek Firmasının Yalan Beyanı Ve Mağduriyeti

Ümit
22 Mayıs 20:18
155

Ebebek Sipariş Ettiğim Ürünün Teslim Edilmemesi

Ahmet
20 Nisan 21:39
116
Ebebek Sipariş Ettiğim Ürünün Teslim Edilmemesi
1

Ebebek Teslim Edilmeyen Sipariş!

Rabia
18 Nisan 00:41
140
Ebebek Teslim Edilmeyen Sipariş!
1

ebebek Ürünün Bekletilmesi Teslim Edilmemesi Geri Dönüş Alamamak

Rabia
06 Nisan 21:53
188
2

Ebebek Tarafından İptal Edilen Ürün

Merve
27 Mart 14:04
91
Ebebek Tarafından İptal Edilen Ürün
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz