19 Temmuz 2017

Ebebek Mağazasında Müşteri Memnuniyeti Yok!

Ebebek mağazası'ndan yeni doğan bebeğin için baba sling aldım ve bebeğim yanımda olmadığı için eve götürüp deneyeceğimi, istediğim gibi olmazsa değiştirip değiştiremeyeceğimi sordum. Sorduğum arkadaşlar 30 gün içinde iade ve değişim yapabileceğimi söyledi. Ben de ürünü aldıktan 8-9 gün sonra gidip iade etmek istediğimi söyledim.

Çünkü bebeğim içinde kayboldu ürünü beğenmedim Axis Kağıthane mağazasında oluyor bu arada bu durumlar orada bir tane takım lideri ile görüştüm kendisi iade yapamayacaklarını değişim fişi verebileceklerini söyledi ben duruma itiraz ettim, çünkü aldığım bilgi böyle değildi.

Takım lideri ile anlaşamadık daha sonra bölge müdürüne danıştı en sonunda ben telefonla konuştum. Benden IBAN aldılar ıt ekibi ile konuşacağını sistem üzerinden yedi gün geçti için iade yapamadıklarını ama yardımcı olmaya çalışacağını söyledi. Fakat hiç kimse aramadı. İletişim merkezine şikayet...

Ayşe 2.785 Okunma

Cevaplar

  • ebebek Temsilcisi19 Temmuz 2017

    Sn.A.B şikayeti hakkında , Sizleri aradık ancak ulaşamadık. Süreç hakkında mağazamıza bilgi verilmiştir. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön