Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
2

EasyCep Satın Aldığı Telefonun Ödemesini Yapmıyor

profile
29 Mayıs
454

EasyCep firması 21/05/2023 tarihinde 3 işgününde ödeme yapacağı sözüyle aldığı telefonum için hala ödeme yapmamıştır. Çağrı merkezi temsilcileri yardımcı olmamakta, kesinlikle yetkili bir kişiye veya finans/muhasebe departmanına bağlamamakta, konuşmayı uzatmanız durumunda ise telefonu yüzünüze kapatmaktadırlar.

EasyCep Logo
29 Mayıs 12:48
EasyCep Logo
29 Mayıs 12:55
EasyCep Logo
29 Mayıs 15:13
Yusuf
30 Mayıs 15:42

Öncelikle burada kayıt oluşturduktan sonra sorunun hızlı bir şekilde çözüldüğünü belirtmem gerekir. Ancak her şeyden önemlisi Kurumsal bir firmanın bu tip şikayetlere sebep olmadan müşterilerine karşı verdiği sözü tutması. 3 iş günü sözü veriliyorsa 3 iş gününde ödeme yapılmalı. Kimsenin telefonlarda, sitelerde alacağını tahsil etmek için uğraşmaması gerekir. Bu güven zedeleyici bir durum. Müşteri temsilcilerinin ise bir süpervizör vs yönetiminde daha müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmaları doğru olur görüşündeyim.

Benzer Şikayetler

EasyCep Çetrefilli İade Süreci

profile
2 hafta önce
779

İade EasyCep'ten bir adet iPhone 11 telefon aldım. Daha sonra telefon arıza verdiği için iade ettim, ancak farklı bir telefon da aldım aynı gün içerisinde. Daha sonra beni geri aradılar ve iadeyi geç işleme aldılar. Neyse bekleyelim dedik, fakat bir türlü iade edilmedi. Demin çağrı merkezi görevlis...

1

EasyCep İade Edilen Ürünün Ücret Talebi

profile
2 hafta önce
2.865

26 Temmuz 2023 tarihinde easy cep sitesi üzerinden iPhone X telefonu satın aldım. Telefon elimize ulaştıktan sonra şarj olmadığını fark ettik. Garanti için Kocaeli 41 AVM deki easy cep mağazasına telefonu verdik. Birkaç gün sonra yapıldı. Denilerek telefonu verdiler. Eve gittiğimizde aynı sorunun de...

1

EasyCep Firmasının Satın Aldığı Ürünün Ücretini Ödememesi

profile
4 hafta önce
726

EasyCep firmasının Ankara Atlantis AVM şubesine, 19.08.2023 Cumartesi günü telefonumu sattım. Satıştan önce görevliden 3 iş günü sonra, yani 23.08.2023 Çarşamba günü mesai bitimine kadar mutlaka ödeneceği bilgisi verilmiştir. Ayrıca satıştan sonra firmanın çağrı merkezi tarafından da aynı bilgi veri...

1 Destek
2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Alev

Ben de 23.05.2023 tarihinde telefonumu sattım. Kurye aracılığı ile teslim aldılar. Aynı şekilde ücretim yatmıyor ve bahane şeklinde baştan savıcı cevaplar veriyor çağrı merkezi. Siz sonuç alabildiniz mi?

Yusuf

Henüz sonuç alamadım maalesef.

Hüseyin

Sonuç alamadım. Dalga geçer gibi sürekli bugün 18:00'e kadar, sonra 18:00 - 23:00 arası gibi bahaneler. Sıraya aldık, sistemde hata var, manuel ödeme olacak. Her arayışımda farklı bir bahane. Ben umudumu kestim. Gün içinde ödeme olmazsa, Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğim EasyCep'i.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
EasyCep Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 sa 21 dk
Benzer Şikayet Yaz