10 Mayıs 2013

Easy Media İade Almadılar!

%100 iade garantisiyle satış yaptıkları ürünü defalarca telefon ile e-mail yoluyla yaptığım iade isteğimi sizlere 4 gün içerisinde döneceğiz demelerine karşın dönüş yapmamaları.Adeta fatura kesim tarihinden sonraki geçen zaman içinde fatura iptalinin imkansız kılınması ve ürünün elinizde kalması gibi sizi zorlayıcı bir tavır içindeler.Ürün kesinlikle bana faydalı gelmedi.

Derslerde bir kitaptan bahis var; kitap ortada yok. Uyurken kitap ile Yabancı dil eğitimi nasıl olabilir? Belli bir dersten sonra MP3 dersi geriye almamaktadır ve tekrar yapma olanağı yoktur.

Ahmet 386 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 13 Mayıs 2013

    %100 iade garantisi altında satış yapmalarına karşın;iade almamak üzere sistem kurmuşlar.Telefon görüşmelerini yumuşak bir üslup ile tamamlayıp dedikleri dönüşleri yapmıyorlar.Ürün içeriği ve teknik malzemeler kesinlikle aldığı bedelin çok altında.Fatura adreslerine gittiğinizde 161 nolu kapıda kocaman bir yazı.'149 NOLU 'ile nolu kapıya yönlendiriyorlar.Orada sadece 3 tlf.görüşmesi yapan personel ve siparişleri kargolayanlar mevcut.Tüketiciile her tür görüşmeyi yapanlar bu kişiler.İade talebinde olupta netice alan bir kişi mevcutmudur?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön