Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Decathlon adı kullanılarak yapılan Nike Air Force Kampanyası yanıltmacası

Alper
22 Mayıs 13:03
1.253

Decathlon üzerinden Instagram'da 'Nike Air Force kazandınız' diyerek, birkaç kutu örneğini gösterip, doğru kutuyu işaretlememi istedi. Doğru kutuyu buldum ve 'Tebrikler kazandınız' diyerek ödeme yapmamı talep etti. 2 euro ödeme yaptım ve bu ödeme Resch Trading isimli firmaya gitti ancak ne bir kargo takip numarası var ne de bir bilgi e-postası. Sanal kart ile ödeme yaptım ama yine de güvenilir olup olmadıklarından emin değilim.

22 Mayıs 13:10 (Şikayetten 6 dakika sonra)

Merhaba Alper Bey , Talebiniz ile ilgili yaptığınız görüşme sonucu şikayetiniz sonuçlandırılmıştır. Daha iyi bir alışveriş için buradayız. Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, sağlıklı ve spor dolu günler dileriz!

Alper
22 Mayıs 13:33

Arkadaşlar Decathlon çözülmüştür falan yazıyor cevaplara ama bu şikayetler 2022den beri var ve bu kampanyalar Decathlon’a ait değil. Burada insanları bilgilendirmek ve bu adamların dolandırıcı olduğunu söylemek yerine sorun çözülmüştür diye cevap atıyorlar. Sözde hukuk birimleri ilgileniyormuş konularla. Sakın bu kampanyalara inanmayın dolandırıcılar. Decathlonla bağlantılı kampanyalar değil ve bu mağduriyeti 2022 yılından beri giderememişler ve insanları da bilgilendirmeyerek başkalarının da mağdur olmasına göz yumuyorlar!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

E-ticaret Marka Taklidiyle Dolandırıcılık Güvendim Ama Güvenim Boşa Çıktı!

Fatma
25 Haziran 11:55
-

Aliexpress Adı Altında Yanıltma

Erco
25 Haziran 09:43
-

E-ticaret Marka Taklidiyle Dolandırıcılık Öncü Konteyner Yanıltmacası

Hakan
24 Haziran 23:47
169

E-ticaret Marka Taklidiyle Dolandırıcılık Sahtecilik

Serap
24 Haziran 23:39
172

Kargo Mesajı İle Gelen Şüpheli Link

Enes
24 Haziran 17:25
1
Kargo Mesajı İle Gelen Şüpheli Link
Benzer Şikayet Yaz