E-tesettur.com Siparişimi Göndermedi!

Refik Candaş D. |

21.08.2013 00:23' de E-tesettür.com.tr sitesinden Puane Bluz 8038-41 67,79TL kapıda ödemeli sipariş verdim. Benim için önemli bir siparişti hafta sonu düğün öncesine yetiştirmem gerekiyordu. Siparişimi aldılar sipariş numarası SP210894243 verdiler kargo takip no 210894243 diye verdiler.

İkinci gün kargo durumunu öğrenmek istedim fakat öyle bir kargo görünmedi kendileri ile iletişime geçmeye çalıştım kimse cevap vermedi. Bugün tekrar sitede profilden sipariş durumuna baktım sipariş durumunda iptal edildi yazıyor ve bununla ilgili hiç bir bilgi vermediler. Benim için önemli ve acil olan bir durumda hiç bir bilgi vermeden bizim adeta oyun oynadılar, yaptıklarıçok ayıp.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Refik Candaş D.
  05 Kasım
  14:35

  Kendileri geç de olsa bana dönüş yaptılar ve mağduriyetimden dolayı özür dilediler. Kedilerinin gelişim aşamasında olduğunu ve bazı aksaklıklar yaşadıklarını zamanla kendilerini geliştirerek bu gibi aksaklıkları en az seviyeye indirmeye çalıştıklarını anlattılar ilgilenmeleride sevindirici önemli olan yapılan yanlıştan ders almalarıdır. Mağdur olan müşterilere bu gibi imkanı tanıyan,ilgilenen sikayetvar.com a çok çok teşekkür ediyorum gerçekten iyi ki varsınız başarılarınızın devamını diliyorum saygılar.

 • 29 Ekim
  13:21

  Değerli Müşterimiz Refik D'nin bildirimi hakkında;

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgiler aktarılmıştır.

  Saygılarımızla,

  E-tesettür Mutlu Müşteri Ekibi

  E-tesettür hakkında tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

  Memnuniyetiniz bizim için önemlidir.

  E-mail: info@e-tesettur.com.tr
  Tel: 0850 200 9 200