E-tesettur.com Siparişi Başka Adrese Yollamışlar

Rumeysa B. |

Bu siteden ilk defa alışveriş yaptım ve son olacak. Bu nasıl ciddiyetsizliktir ki siparişimi başka bir adrese yollamışlar. Hemde hiç bilmediğim bir adrese. Bana gelen mailde verdiğim adres yazıyor ancak kargomu sorguladığımda yazan adres bambaşka. Ben her seferinde kargomun peşine düşmek zorunda mıyım. Başkasına teslim edilse ben o siparişi nereden bulacağım şimdi. saçma sapan bir site.

Birde tabi sürekli meşgul çalan güyaa müşteri temsilciliği numarası var. İnşallah kargom elime sorunsuz gelir üründe sorunsuzdur yoksa dava açmayı planlıyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rumeysa B.
  23 Şubat
  19:07

  Tekrar alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Ciddiyetsiz bir site

 • Rumeysa B.
  23 Şubat
  19:04

  Sayın yetkili
  Size göndermiş olduğum mail e günler sonrasında cevap yazdınız. Daha sonra ben kargo yetkilileri ile görüştüğümde sordum teslimat adresini bana verdiğim adresi söylemediler başka bir adres söylediler ve o adrese doğru yola çıkmıştı bile çoktan. Şehrin öte ucundan çevirdim ben kargoyu. Paketin ustunde çift adres olma durumunu da ilk defa sizde gördüm. Sonuc olarak siparisim saatler süren uğraşim ve kargo yetkililerin hassasiyetinden dolayı elime ulaştı. Keske size ulassaydim kısmına gelince size ulaşmak mümkün mu acaba? Hiç bir şekilde açılmayan müşteri hizmetleri telefonu ve hala cevap gelmemiş bir mailim var. Ancak sikayet yazınca dikkat cekebildim onda da ben suçlu oldum. Su an için tesekkurum sadece sikayetvar.com a dir.
  Saygılarimla

 • 19 Şubat
  14:53

  Rumeysa Hanım merhaba,

  Siparişinizin teslimatı Sürat Kargo Ramiz Efendi şube üzerinden sağlanacakdır.Tarafınıza çıkış sağlanan paketler üzerinde sizin açık adresiniz mevcuttur. Pakediniz şuan kuryeye zimmetlenmiştir ve gün içinde teslimatı sağlanacakdır.

  Talebinizi şikayetvar.com üzerinden sağlamak yerine tarafımıza göndermiş olduğunuz maillerinizin cevabında da ve sizinde kargo takibinizi sağladığınızda görmüş olduğunuz teslimat şubesi ile iletişime geçip detaylı bilgiyi alabilirdiniz.

  Değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz.


  E-tesettür Mutlu Müşteri Ekibi

  E-mail: info@e-tesettur.com.tr
  Tel: 0850 200 9 200