E-tesettur.com Paramı İade Etmedi.

Mehmet Ali Ç. |

E-tesettur.com'dan 1 ay önce eşime bir elbise aldım fakat ürün beklediğimiz kalitede olmadığı için geri gönderdim. Gönderdiğimden beri kaç defa mail attım ama geri dönen olmadı. Para iadesinin bir an önce yapılmasını istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali Ç.
  09 Mayıs
  17:10

  Taleplerimizi en hızlı şekilde cevaplayan destek ekibiniz nedense bizim attığımız onca maile bir cevap yazma gereği duymadı.sikayetvar.com'a yazmasak geri dönmeyeceksiniz. sizinle asla alışveriş yapmam bir daha.

 • 09 Mayıs
  10:08

  Mehmet Bey merhaba,

  SP0704183562 nolu siparişiniz 24/04/2014 tarih itibari ile 20 iş günü (28 gün) iade sürecindedir.İadeniz gerçekleştirildiğinde tarfınıza sms ile bildirim sağlanacakdır.

  Şikayetvar.com üzerinden bildirim yapmanız süreçlerde herhangi bir hızlanma veya öncelik sahibi olmanızı sağlamamaktadır.

  Bizlere info@e-tesettur.com.tr mail adresimizden , web sitemiz iletişim bölümünden http://www.e-tesettur.com.tr/iletisim.xhtml , 0850 200 9 200 numaralı Destek hattımızdan veya sosyal medya ağları üzerinden https://tr-tr.facebook.com/etesettur gerekli bildirimleri sağlayabilirsiniz.

  Destek ekibimiz mesai saatleri içerisinde taleplerinizi en hızlı şekilde cevaplandıracaklardır.

  Her zaman mutlu kalmanız dileği ile…

  E-tesettür.com Mutlu Müşteri Ekibi
  E-mail : info@e-tesettur.com.tr
  Tel : 0850 200 9 200